Televizyon

TV8 Dizisi Kırmızı Oda konusu nedir? Kırmızı Oda hangi kitaptan uyarlandı?

Günümüz bilindik dizilerinden değişik olarak ekranlarda yer almaya başlamış olan ve kısa sürede büyük bir fanatik kitle kazanan Tv8 kanalında yayımlanan Kırmızı Oda dizisi gerek konusu gerekse oyuncuları ile sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor.

Kırmızı Oda konusu nedir?

Projede Binnur Kaya’nın can verdiği Doktor Hanım’ın değişik hastalarla yaşamış olduğu seansların anlatıldığı projede ruhsal olarak değişik konular ele alınmaktadır. hastalarına ilaç vermek yerine onlarla konuşarak ve ikna etme çalışmaları ile hayata kazandırma amacında olan Doktor Hanım’ın öteki meslektaşlarından farklılıkları göstermektedir.

Sevilen dizinin gerçek hikayelerden uyarlandığı en başından beri bilinmektedir ve başrol Doktor Hanım aslına bakarsak Gülseren Budayıcıoğlu’dur.

Kırmızı Oda hangi kitaptan uyarlanmıştır?

Kırmızı Oda dizisi kitabından uyarlama olarak bilinse de aslına bakarsak kitap değil gerçek hikayelerden uyarlanmıştır. Gülseren Budayıcıoğlu’nun yaşadıklarının anlatıldığı projede Budayıcıoğlu’nun senelerce yaşamış olduğu ve deneyimi aktardığı durumlar anlatılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu