Televizyon

TV8 Dizisi Kırmızı Oda konusu ve oyuncu kadrosu

TV8 Dizisi Kırmızı Oda konusu ve oyuncu kadrosu. 2020 Survivor finali peşinden Acun Ilıcalı TV8 ekranlarına gelecek diziyi söylemişti. Geçtiğimiz gün Masterchief programı sonrasında seyircisi ile buluşmuştu. Çokça beğenildi ve sosyal medyayı adeta salladı. Dizinin konusu ise daha öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir ve İstanbullu Gelin benzer biçimde uyarlama yapımları kazandıran Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu‘ nun bir başka romanı “Madalyonun içi: Bir Psikiyatrin Not Defteri” adlı kitabından uyarlandı.

Kırmızı Oda dizisinin konusu:

Dizinin konusu ise ruhsal tedavi için başvuran hastaların hikayelerini bizlere özetleyen dizide birden fazla hikâye görmemiz mümkün ki hemen hemen ilk bölümünde bizi içine çeken iki hikâyeye şahit olduk. Dizinin ileriki zamanlarda birçok hastanın davranış ve duygu çözümlemesini yaparken kendimizden birçok parçada bulacağız.

Kırmızı Oda gelecek bölümler:

İlk kısmı 4 Eylül Cuma günü ekranlara gelen dizinin ikinci bölümünün 11 Eylül’ de geleceği düşünülüyor. İkinci bölümün başlığı ise “insan kalbi nereye aitse orada olmak ister.” Daha oldukça Cemal ile Nesrin’ in konusunda Cemal’ in davranışları altında yatan sırlara odaklanacak benzer biçimde gözüküyor.

Kırmızı Oda oyuncu ekibi:

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ ın yapmış olduğu dizide yönetmen olarak görevi Cem Karcı Üstüne alıyor. Kitabın içeriğini senaryoya uyarlayan ise Banu Kiremitçi Bozkurt’ tur. Dizinin ise birçok değişik insanoğlunun geçmişini ve öyküsünü anlatacağı için bol miktarda konuk oyuncu bulunacak. Dizinin kemik ekibi ise:

Binnur Kaya, Burak Sevinç, Halit Sarı, Kültür Şahin, Tülin Özen, Baran Erarslan, Sezin Bozacı ve Meriç Aral var. İlk bölümde konuk oyuncular olarak ise, Evrim Alasya, Hande Doğandemir ve Salih Bademci’yi gördük… Dizide öteki hikayeler işlendikçe yeni adları görmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu