Televizyon

TV8 programı Pişti ne zaman başlayacak?

Pişti programı önceden 2006 senesinde yayınlanmış ve Kurtuluş Muhtar tarafınca sunulmuştur. Programda ise yalnız sunucu bulunmuyor, ünlülerde yorumlamak için getiriliyordu. Ajda Pekkan, Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya’ da programda yer almaktaydı ve magazini yorumlamaktaydılar. 2020 ile 2021 sezonu ile geri dönen Pişti programı bu sefer TV8’ de ekranlara gelecek. Pişti programını sunmak suretiyle ise göreve getirilenler Beyazıt Öztürk ile İbrahim Büyükak oldu. Yorumcu olarak sunuculara katılacak olan meşhur ise Hadise olabilir.

Pişti programında yer alacaklar arasından sunucular ile anlaşmalar nerdeyse bitmiş şeklinde, Hadise ile ise daha tam bir açıklama bulunmamakta. O Ses Türkiye ise bu yıl gösterim formatında bulunmuyor şu demek oluyor ki bu dönem O Ses Türkiye yayınlanmayacak, yayınlanmama sebebi ise Masterchef Türkiye’ nin fazlaca iyi izlenme oranlarına ulaşmış olması. O Ses Türkiye’ nin yayınlanmaması ile jürilerde bulunan ünlüler başka formattaki programlarda yer alabilecek. İzleyiciler ise önceden fazlaca bu sezonda Beyaz Show adlı tv programının TV8’ de yayınlanmasını bekliyordu fakat meydana getirilen değişikler ile başka bir program formatı ekranlara gelecek.

Pişti Programı Gösterim Tarihi:

Pişti tv şovu için meydana getirilen hazırlıklar son gaz devam etmekte, yalnız Pişti programının gösterim zamanı daha tam olarak netleşmemiş vaziyettedir. Alınan veriler ve dedikodulara gore ise programın başlangıcı fazlaca yakın. Hatta Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak ve Hadise ile sözleşmeler tamamen yapıldığında program yayınlanmaya başlanabilir. Pişti programında yapılması beklenenler ise magazin haberleri ile beraber sosyal medyada olan bitenler ünlüler tarafınca TV8 ekranında yorumlanacak.

Pişti Programına Kimler Katılacak:

TV8 ekranlarına gelecek olan Pişti programında net olarak belirlenmiş konuklar olmayacak ve her bölümde değişik biri ağırlanacaktır. Büyük olasılıkla katılacak olan bir meşhur olacak ve ünlüye kendi yaşamı hakkında sorular yöneltilecek. Şu demek oluyor ki Pişti şovunda ünlülerin hayat hikayelerini dinleyeceğiz. Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyüak ve Hadise tarafınca magazinde neler bulunduğunu yorumlamalarını yaparken yanlarında onlara meşhur konuklarda eşlik etmekte olacak.

Pişti Programının Ele Alacağı Konular ve Format:

Pişti şovu 14 yıl öncesinde şu demek oluyor ki 2006 senesinde Show TV ekranlarına gelmişti. Sunuculuğu ise eskiden kanallarda haber spikerliği açıklayan Kurtuluş Muhtar olmuştur. Programda ise daha önceden yeni başlamış ve gelişmekte olan sosyal medyadaki güncel mevzular yorumlanırken bir yanda ise magazinin yakından ilgilenilmiş olduğu, peşinden düşmediği ünlülerin hayatları ile güncel haberleri yorumlanmakta idi. Haberleri sunucu ile beraber yorumlayanlar ise Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya ve Ajda Pekkan’ dı, meşhur adlar her bölümde bulunuyor ve karşılarına sunulan bilgiler ve haberleri yorumluyorlar ve keyifli bir durumda anlatıyorlardı. Programa katılan öteki ünlüler ise kendi hayatları ve kendi hayatları hakkında meydana getirilen haberleri açıklığa kavuşturuyorlardı.  Şimdi ise bazı şeyler önceden fazlaca gelişti, yeni sunucular olsa bile işlenecek mevzular aynı kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu