Televizyon

TV8 programı Survivor 2021 kimler var? Turabi geri mi dönüyor?

TV 8 kanalında her yıl gösterime giren ve sevenler tarafınca oldukça takip edilen yarışmaların arasında olan Survivor’da 2021 senesinde hangi adların yarışacağı merakla beklemeye başladı. başlandı.

TV8 programı Survivor 2021 kimler var?

Gelecek aylarda yayınlanmaya başlamış olacak olan Survivor yarışması için kadro emek harcamaları devam ediyor. Öteki taraftan yarışmacıların geçtiğimiz dönemde olduğu şeklinde ünlüler gönüllüler olarak mı yoksa all star olarak mı şekilleneceği merak edilenler içinde yer ediniyor.

Survivor 2020 kapsamındaki yarışmacılara bakıldığında futbolcu Sercan Yıldırım, Aycan Yanaç, sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven şeklinde adlar yer alıyordu. Son şampiyon Cemal Can Canseven ise program bittikten sonrasında bile uzun süre gündemdeki yerini korumuştu.

Turabi Yeniden Survivor’da mı Yarışacak?

Öteki taraftan 2021 senesinde düzenlenecek olan Survivor yarışmasında geçtiğimiz senelerde de yarışan ve şampiyonlukları bulunan Turabi Çamkıran’ın yer alacağına yönelik iddialar ortaya kondu. Survivor 2021’in All Star şeklinde gerçekleştirilmesine karar verilmesi halinde, geçtiğimiz senelerde oldukça fazla şampiyonluğu bulunan Turabi’nin de yarışmacı kadrosunda yer alması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu