Televizyon

TV8 Survivor 2021 yayın tarihi ne zaman başlayacak?

TV 8 kanalında yeni sezonuna başlamış olacak olan Survivor yarışma programı, izleyiciler tarafınca merak içinde takip ediliyor. Yeni sezonda yer alçak olan adlar ve gösterim tarihinin ne süre olacağı heyecanla umut ediliyor.

Survivor ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yapmış olduğu ve TV8 kanalında sunmuş olduğu Survivor 2021 yarışmasının sezonu 9 Ocak Cumartesi günü saat 20: 00’de TV8’de başlamış olacak.

Ünlüler-Gönüllüler şeklinde düzenlenecek olan Survivor 2021 yarışma programında yer alacak olan yarışmacılar ve gösterim tarihinin ne süre olacağı merak konusu oldu. Büyük bir sevenleri kitlesini barındıran Survivor programı, sabırsızlıkla beklenmektedir. Geçen dönem birbirinden yetenekli yarışmacıların rekabet etmiş olduğu yarışmada şampiyon Cemalcan Canseven olmuştu.

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığında hem de sunuculuğunda oynadığı Survivor programının yarışmacı ekibi netleşti. Ünlülerin bulunmuş olduğu kadro uzun süre içinde netlik kazanmıştır.

Cemal Hünal

Survivor 2021yarışmacılarından açıklanan ilk insan Cema Hünal oldu. Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından Cemal Hünal’ın fotoğrafını “Tenha Adam, Tenha Ada” yazısıyla paylaşması Survivor 2021 ekibinin ilk kişisi olarak kabul edildi.

Batuhan Karacakaya

Batuhan Karacakaya, Survivor 2021 kadrosunda yer alacağından güvenli olunan bir öteki meşhur. Sosyal medya hesabından “Hissediyorum. İyi şeyler olacak” paylaşımını açıklayan oyuncunun Survivor 2021 ekibine dahil olması olası. Aşkı Memnu dizisinde Bülent karakteriyle büyük bir kitle tarafınca malum Batuhan Karacakaya; Bıçak Sırtı ve Diriliş Ertuğrul benzer biçimde başarı göstermiş yapımlarda rol almıştır. 23 yaşındaki oyuncu Survivor 2021 ekibinin en genç yarışmacılardan birisi.

Öykü Çelik

Survivor 2021 ekibindeki bir öteki meşhur isim ise Öykü Çelik. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te muhabirler tarafınca yakalanan Öykü Çelik, “Spordan çıktım. Survivor’a hazırlanıyorum” dedi. Show TV’de kısa süre gösteren Şeref Sözü adlı dizisi rol almış olan Çelik, Survivor 2021 yarışmasında performansının iyi mi olacağı heyecanla umut ediliyor.

Barış Özbek

Survivor 2021 kadrosunda adı geçen bir öteki meşhur isim ise Sulh Özbek. Galatasaray ve Trabzonspor futbol kulüplerinde forma giyen futbolcu Sulh Özbek, Survivor 2021 ekibine dahil olduğu düşünülüyor.

Okan Kurt

Survivor 2021 kadrosunda yer alması beklenilen bir öteki isim ise Okan Kurt. Demet Akalın, Star TV kanalında gösterime giren ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programında eşi Okan Kurt’un Survivor 2021 ekibine dahil olacağını ima etse de hemen hemen kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır. Okan Kurt’un Survivor 2021 yarışmacıları içinde yer alacağı düşünülüyor.

Celal Sarıgül

Survivor 2021 ekibindeki bir öteki isim ise Celal Sarıgül. Türkiye 2020 MasterChef yarışmacısı Celal Sarıgül’ün Survivor 2021 kadrosunda yer alması kuvvetli bir olasılık benzer biçimde görünüyor.

Mustafa Aydın

Survivor 2021 ekibine dahil olması olası bir öteki insan ise Mustafa Aydın. MasterChef Türkiye 2019 kadrosunda oynayan Hürmüz Mustafa lakabıyla malum Mustafa Aydın, Survivor 2021 kadrosunda yer alacağı haberi hayranlarını heyecanlandırdı.

Survivor 2021 ekip ekibi Turabi Çamkıran, Hikmet Tuğsuz, Uğur Pektaş benzer biçimde adlar konuşulsa da hemen hemen kesinleşmedi. Bu adların Survivor 2021 ekibine dahil edilip edilmeyeceği gelecek günlerde netleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu