Televizyon

TV8 Türkiye Modelini Arıyor yarışması ne zaman başlayacak?

TV8 Türkiye Modelini Arıyor yarışması ne zaman başlayacak? Yeni gösterim sezonuna hazırlanan kanallardan birisi olan Tv8, yeni program formatları ile seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin güzelini seçmek isteyen Acun Ilıcalı, yeni yarışma formatı ile beraber birbirinden güzel modelleri ekran karşısına çıkaracak.

Tv8’de ekranlara gelecek olan yeni yarışma programı Türkiye Modelini Arıyor ile beraber seyircileri ekran başına kilitlemeyi hedefleyen Acun Ilıcalı, yarışmanın başlama tarihini Ağustos olarak açıklama da bulundu. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek binlerce güzel ve yakışıklıyı kapsayacak olan yeni yarışmayı kazanan büyük ödüle de kavuşmuş olacak.

Birbirinden değişik formattaki yarışma programları ile Türkiye’nin kalbinde taht kuran Acun Ilıcalı, yeni yarışma programı ile beraber yarışmaya katılanların kariyerleri için de mühim bir fırsat sunmuş olacak.

Yarışma da başarı göstermiş olan kişilerin ileriye dönük projelerinde ise Tv8,  Örneğin bir yarışmacı, Top Model yarışmasından sonrasında öteki bir iş ile ilgili anlaşma sağlaması halinde kanal, yarışmacının kazanmış olduğu ücretin belli bir oranını kendisi yetiştirme parası olarak alabiliyor.

Tv8 Top Model’e nasıl müracaat yapılır? Müracaat formu

Tv8 ekranlarında başlamış olacak yeni yarışmaya müracaat yapmak isteyenler, Acun Medya resmi intenet sitesini ziyaret ederek, yarışma ile ilgili paylaşılmış olan müracaat formlarını doldurmaları halinde yarışmaya müracaat elde etmiş olacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu