Televizyon

Violet Gibi Deniz Oyuncuları (Blu TV Can Yaman)

Blu TV dijital platformunda yayımlanacak Violet Like The Sea Oyuncuları netleşti. Dizide Can Yaman ve Francesca Chillemi başrol olarak yer alıyor. Dizi Yunanistan, İspanya, Slovakya, Hırvatistan gibi ülkelerde de yayınlanıyor.

Deniz Gibi Menekşe Konusu:
Blu TV ekranlarında yayımlanacak Violet Like The Sea dizisi, yan yana çalışan, cinayetlerin gizemini çözmeye çalışan Muhabir Violet ve Müfettiş Fransesco’nun hikayesini konu olarak ele alacak.

Violet Like The Sea Oyuncuları
Can Yaman
Violet Like The Sea dizisinde başrol olarak yer alan Can Yaman 8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 35 yaşının içinde olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 188cm boyundaki yakışıklı oyuncu modellikle de ilgilenmiş ve sonrasında oyunculuk yapmak için Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk dersleri almıştır. Gönül İşleri dizisi ile beraber ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan Yaman Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Can karakteri ile tanınmış ve dünya genelinde yapımlarda rol almaya başlamıştır. Başarılı oyuncu daha önce Bay Yanlış, Erkenci Kuş, Dolunay gibi yapımlarda rol almıştır.

Francesca Chillemi
Violet Like The Sea dizisinde kadın başrol olarak yer alan Francesca Chillemi 25 Temmuz 1985 İtalya doğumludur. 2024 yılı itibari ile 39 yaşının içinde olan güzel oyuncu 2003 Miss Italia güzellik yarışmasını kazanmıştır. Devamında oyunculuk eğitimleri almış ve oyunculuğa yönelmiştir. Francesca Chillemi daha önce İtalyan yapımlarında başrol olarak yer almıştır.

Blu TV ekranlarında yayımlanan Violet Like The Sea oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu