Magazin

Volkan Konak Müziği Bıraktığını Açıkladı ama sonrasında…

Volkan Konak, Şarkı Söylememe Kararı Hakkında Açıklama Yaptı

Ünlü sanatçı Volkan Konak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada artık şarkı söylemeyeceğini duyurdu. Ancak sonradan yaptığı bir başka açıklamada sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek düzeltme yaptı.

volkan konak muzigi birakti mi 1 3

İlk açıklamasında, “Ülkemizde ve Ortadoğu’da siyasi partiler ya tarikat ya tek adam sistemidir ve de siyaset yapan kişilerin zenginleşme alanıdır. Vefasız ve sevgisiz bu siyaset korosunda şarkı söylemem. Dolayısıyla beni silin. Ben yokum.” ifadelerini kullanmıştı.

Ancak sonraki açıklamasında, “DOSTLAR; SÖYLEDİĞİM YANLIŞ ANLAŞILMIŞ GALİBA, SİYASET KOROSUNDA ŞARKI SÖYLEMEYECEĞİMİ BELİRTTİM. BEN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ, DÜRÜST, UYGAR VE ASİL İNSANLARIN KOROSUNDA ŞARKILARIMI SÖYLEYEMEYE DEVAM EDECEĞİM. SON SÖZ; YAŞASIN SEVGİ, YAŞASIN BİLİM, YAŞASIN SANAT.” dedi.

volkan konak muzigi birakti mi 1 2

Bu açıklamalar, Volkan Konak’ın müzik kariyerine tamamen son vermediğini, ancak siyasetle ilgili konularda şarkı söylemeyeceğini belirtiyor. Sanatçı, her zaman olduğu gibi dürüst, uygur ve asil insanların korosunda şarkılarını söylemeye devam edeceğini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu