Teknoloji

Sydney Sweeney’in “Anyone But You” filmi ne zaman Netflix’te olacak?

Sydney Sweeney ve Glen Powell’ın yeni romantik komedisi Any But You sinemalarda gösterime girmek üzere ve Netflix’e geliyor.

Will Gluck’ın yönettiği film, bir randevuya çıkan ve sonsuza kadar birlikte olabileceklerine inandıran Bea ve Ben’in hikayesini anlatıyor. Ancak ilişkileri soğuduğunda yolları ayrılır. Kader onları Avustralya’daki bir düğünde çift gibi davranarak tekrar bir araya getirir. Bu tesadüf gerçek bir bağa dönüşecek midir?

Columbia Pictures’ın RK Films ve Olive Bridge Entertainment’ın arkasında olduğu filmin 22 Aralık 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Anyone But You ABD Netflix’e ne zaman gelecek?

Filmin Netflix’in 2021’de Sony ile yaptığı ilk pencere anlaşması aracılığıyla sunulacağını bildiğimiz Amerika Birleşik Devletleri ile başlayalım.

Çoğu film Netflix’e tam olarak ya da vizyona girdikten yaklaşık 120 gün sonra gelir. Eğer durum böyleyse, film 20 Nisan 2024’te Netflix ABD’de satışa sunulacak. Ancak, filmin bundan biraz daha erken veya Mayıs ya da Haziran gibi geç bir tarihte yayınlandığını görebilirsiniz.

Anyone But You diğer ülkelerde ne zaman gösterime girecek?

Netflix ve Sony’nin bölgeden bölgeye farklı teklifleri olduğundan, yapımın dalgalar halinde düşeceğini düşünüyoruz.

Sony filmlerinin ilk pencerede olduğu Hindistan gibi ülkeler de var; bu ülkeler de ABD gibi Nisan 2024’te film indirimine girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu