Televizyon

MasterChef All Star’ın bu haftaki bölümünde kim elendi?

MasterChef All Star yarışmasının dün akşamki bölümünde elenen isim belli oldu. Batuhan yarışmaya veda etti.
TV8’in popüler yemek yarışması programı MasterChef All Star, dün geceki bölümünde bir elemeyle daha izleyicilerin karşısına çıktı. Tüm hafta boyunca elenme heyecanını yaşayan yarışmacılar, ise varını yoğunu ortaya koyarak, gösteride kalabilmek için amansız bir mücadeleye girişti. Eleme adaylarından biri olan Sergen, haftanın sonunda kime veda edeceğimiz belirlenene dek gergin bekleyişi sürdürdü. Gecenin sonunda ise şeflerin verdiği oylarla, yarışmacılardan biri bu eğlenceli ve mücadele dolu yolculuğa veda etti.
Dört yarışmacı arasındaki zorlu rekabetin sonunda ilk etapta puanlama dağılımı; Eren 20, Esra 17,5, Sergen 19, Batuhan 19,5 olarak ortaya çıktı. İlk etapta Eren, en yüksek puanı alırken, Esra bu etabın en düşük puanına layık görüldü. Bir sonraki etapta yarışmaya devam edecek olan ve puan durumu elenmeye yönelik belirleyici olacak isim de belli oldu.
Bu hafta MasterChef ailesine veda eden yarışmacı Batuhan oldu. Yarışmada artık bulunmayacak olmanın hüznünü yaşayan Batuhan, en son şu sözleri söyledi:
“Bu sene benim için farklı oldu. Bir şeylerin daha çok farkında olarak bir yıl geçirdim. Gerçekten çok mutluyum. İstediğim kupayı ve önlüğü kaçırmış olabilirim ama daha güzel şeyler başardım. Sizlere ve ekibe daha yaklaştım. Acun Medya ekibiyle yeni bir yola çıktık. Elimden geldiği kadarıyla durmadan çalışmaya devam edeceğim. Belki burada bir yol kapandı ama inanıyorum ki çok yolum var. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Her zaman kasmaktansa oluruna bırakmayı hedef aldım. Kapanış yaptım. Bundan başka pota oyunu yok. Teşekkür ederim, çok güzel vakit geçirdim. All Star yolculuğumun sonuna geldim. En başından sonuna kadar çok güzel zaman geçirdim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu