Televizyon

MasterChef All Star’da üçüncü şef önlüğünü kim kazandı?

TV8 kanalının büyük ilgi gören yarışması olan MasterChef All Star yarışmasında heyecan devam ediyor. Dün akşam, yarışmacılar zorlu bir parkurda şef önlüğü için kıyasıya bir yarışa girdiler. Yarışmacılar, egzotik malzemelerle özgün ve yaratıcı lezzetler ortaya koymaya çalıştılar. İlk turda Eren 24 puan, Hasan 18 puan, Sergen 20,5 puan, Esra 22 puan ve Kıvanç 19,5 puan aldılar.

Michelin Yıldızı’na sahip olan farklı Agora’nın önemli şefi Osman Sezener, ikinci turda yarışmacıları bekliyordu. Bu turda yarışmacılar, Sezener Şef’in eşsiz ‘ördek kebabı’ tabağını pişirdiler. İkinci tur sonuçlandığında, yarışmacılar şefler ve juri üyeleri tarafından şu puanları aldılar: Eren: 46,5, Hasan: 41, Sergen: 43, Esra: 53, Kıvanç: 44,5

Toplamda 53 puan kazanan Esra, MasterChef All Star’ın üçüncü şef önlüğünü kazanarak finalist oldu. Esra “7 aydır bu gün için çabalıyorum, anneme verdiğim sözü yerine getirdim ve önlüğü aldım.” şeklinde duygularını ifade etti. Tahsin ve Barbaros da daha önceki bölümde kendilerine ait şef önlüklerini kazanarak finale adlarını yazdırmayı başardılar. MasterChef All Star yarışmasının 192.bölümünü 27 Aralık 2023 tarihinde yayınlandı. Bu bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu