Teknoloji

Oyunlarda yüksek kare hızları için optimize edilmiş X7 serisi

Oppo, bugün yaptığı duyuruyla, Find X7 serisinin tanıtım konferansını 27 Aralık’ta Çin’de düzenleyeceğini açıkladı. X7 serisinin lansmanı Ocak 2024’ün ikinci haftasında yapılacak.

Weibo’da dolaşımda olan bir ekran görüntüsüne göre, Find X7 serisi üst düzey bir oyun deneyimi için optimize edilmiş durumda. ZTE Axon 50 Ultra 5G ile birlikte beklenen Oppo Find X7 ve Find X7 Pro modelleri, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunu “Honor of Kings” için optimize edilmiş durumda.

Bu optimize edilme, ultra yüksek kare hızı modları, son derece yüksek kare hızı seçenekleri ve saniyede 120 kareye ulaşan aşırı kaliteli görüntü + son derece yüksek kare hızı ayarını içeriyor. Bu da Find X7 serisinin oyunculara oyun sırasında daha akıcı ve hızlı bir ekran deneyimi sunacağını gösteriyor.

Raporlara göre, Oppo’nun Find X7 serisinde “Pro” takısını terk etmiş olabileceği ve Find X7 ve Find X7 Ultra olmak üzere iki model içereceği belirtiliyor. Ultra modelin, iki yönlü uydu iletişimini destekleyen özel bir versiyonu olacağı bildiriliyor.

Find X7’nin Dimensity 9300 yonga seti ile donatılması beklenirken, Ultra modellerin Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olması öngörülüyor. Her iki cihazın da 5,000mAh batarya ve 100W şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Ultra modelin ayrıca 50W kablosuz şarj desteği sunması muhtemel.

Find X7, 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.78 inçlik kavisli kenarlı OLED bir ekranla gelirken, cihazın 50 megapiksel + 50 megapiksel + 64MP üçlü kamera ünitesine sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, Find X7 Ultra’nın 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.82 inçlik kavisli kenarlı OLED bir ekranla gelmesi öngörülüyor. Cihazın 50 megapiksel + 50 megapiksel + 50 megapiksel + 50 megapiksel dörtlü kamera ünitesiyle piyasaya sürülmesi muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu