Teknoloji

Xiaomi, Disney için özel klavye ve fare setini 100. yıl dönümü için piyasaya sürdü.

Teknoloji şirketleri, ürünlerini daha çekici hale getirebilmek için çeşitli markalarla iş birlikleri yapmaktan çekinmiyorlar. Örneğin, geçtiğimiz günlerde bahsettiğimiz gibi, Honor ile Porsche Design arasında yapılan ortaklık sonucunda katlanabilir bir telefon ortaya çıkmıştı. Şimdi de benzer bir iş birliği Xiaomi ve Disney arasında gerçekleşti. Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel olarak ürettiği Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Setini 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla satışa sundu.

Xiaomi ürün gamını genişletmeye devam ediyor ve son eklenen ürünler arasında yeni klavye ve mouse modelleri de bulunuyor. Sürekli olarak yeni ürünler sunmalarına rağmen Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti dikkat çekici bir çıkış oldu. Disney’in 100. yıl dönümünü kutlayan bu sınırlı sayıdaki özel edisyon, geniş ürün yelpazesi olan Xiaomi’nin kataloğuna benzersiz bir dokunuş katıyor.

Xiaomi Disney Sınırlı Sayıda Üretilen Klavye ve Mouse Seti’nin klavyesi ince ve sessiz çalışan yeni tuş kapaklarına sahip. Mikro-kavisli yüzeyi, parmak uçlarına mükemmel bir şekilde oturmak için tasarlanmıştır. Ayrıca tuşlar geliştirilmiş geri tepme geri bildirimi sağlayarak optimal performans için ince ayarlanmıştır. Mouse ise TTC mikro anahtarları ile donatılmıştır ve 1000 DPI’lık bir hassasiyet sunmaktadır.

Teknik özelliklerin yanı sıra, tasarım da ön plandadır. Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti Disney’in 100. Yıl Dönümü Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Edisyonu, 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla renkli bir tasarım sunmaktadır. Ancak, daha sade bir tasarımı tercih edenler için Xiaomi’nin resmi web sitesinde daha düşük fiyatlı standart bir versiyonu bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu