Televizyon

Yabancı Damat dizisinin Memik dedesi Arif Erkin Güzelbeyoğlu’nun son paylaşımıyla duyguları…

“Yabancı Damat” dizisinde Memik karakterini canlandırdığı için tanınan deneyimli oyuncu Arif Erkin Güzelbeyoğlu, “belki beni tanımazsınız” diyerekleri duygulandırdı.

2000’li yılların başında büyük ilgi gören Yabancı Damat dizisinin karakterleri hala izleyicilerin unutamadığı isimler arasında. Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Memik Dede rolüyle bu karakterlerden birini canlandırarak hafızalara kazınan oyunculardan biri oldu.

Nehir Erdoğan, Sumru Yavrucuk, Erdal Özyağcılar, Engin Akyürek, Binnur Kaya, Özgür Çevik ve Zeki Alasya gibi tanınmış isimlerin yer aldığı dizi, Türkiye ve Yunanistan’dan iki gencin romantik öyküsünü başarıyla ekrana taşıdı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile anılarını canlandıran ve “Bana Arif Erkin derler. Belki adımı hatırlamazsınız, Yabancı Damat’daki ‘Memik Dede’ olan kişi benim” diyen Güzelbeyoğlu, izleyicileri duygulandırdı. Birçok dizi ve filmde başarılı performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanan deneyimli oyuncu, hala izleyicilerin sevgisini kazanmaya devam ediyor.

Güzelbeyoğlu’nun bu paylaşımına “Biz seni hep hatırlayacağız”, “Varlığınla gurur duyuyoruz” ve “En sevdiğimiz dede” gibi samimi yorumlar geldi. İşte Yabancı Damat’ın unutulmaz karakteri Memik Dede rolüyle tanınan Arif Erkin Güzelbeyoğlu’nun son halini gösteren paylaşımı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu