Teknoloji

Yakında Netflix’te Gösterime Girecek Yeni Dizi ve Filmler – Ocak 2024’e Hazır Olun

Ginny & Georgia, Outer Banks, The Night Agent, The Mother gibi isimlerin yer aldığı harika bir 2023 yılının ardından, Extraction 2, Leo ve daha pek çok popüler dizi ve film; 2024’te geliyor.

Stranger Things, Wednesday, Emily in Paris ve Cobra Kai gibi grev nedeniyle ertelenen gösterilerin geri dönmesi için bir süre daha beklememiz gerekecek, ancak yeni yıl Bridgerton, The Umbrella Academy ve Vikings: Valhalla’nın geri dönüşünü vaat ediyor. Bu programların yayın tarihleri henüz belli olmasa da ocak ayı, izleme listelerimiz için harika bir ay olacak gibi görünüyor. İşte onlardan bazıları haberimizde.

The Brothers Sun

Yayın Tarihi: 4 Ocak

Glee ve American Horror Story’nin ortak yaratıcıları Brad Falchuk ve Byron Wu’nun imzasını taşıyan The Brothers Sun, Los Angeles’ta yaşayan ve ağabeyi Charles (Justin Chien) tarafından ziyaret edilen Bruce Sun’ı (Sam Song Li) konu alıyor. Taipei, Tayvan’daki erken yaşamını ve ailesinin (Michelle Yeoh) onun için yaptığı fedakarlıklar da dahil olmak üzere geçmişini öğrenince şaşırır. 4 Ocak’ta yayınlanacak olan heyecan verici aksiyon serisinin bir dakikasını bile kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu