Televizyon

Yalçın Çakır’ın son haline görenler hayrete düşüyor! Unutulmaz televizyon yüzüyle şaşırtıyor!

Bir zamanlar televizyon dünyasının önemli simalarından biri olan ve Flash TV’de yayınlanan programıyla izleyicilerin kalbinde “Yalçın Abi” olarak özel bir yer edinen gazeteci Yalçın Çakır’ın son halini gören hayranları şaşkına döndü.

Çakır’ın, Melek Subaşı’nın konuk aldığı programı ve yalan makinası testi gibi özgün içerikleri izleyicilerin ilgisini çekmişti. Ancak daha sonra Çakır televizyon dünyasından uzaklaştı ve sessiz bir yaşam tarzı benimsedi.

Flash TV ekranlarında yıllarını geçiren ve izleyicinin sevgilisi haline gelen Çakır, ekrandan ayrılınca hayranlarından bir süre uzak kaldı. Seyircinin karşısına çıkardığı çeşitli ve ilginç konularla dikkat çeken programdan sonra Yalçın Çakır’ın bugünkü hali gündem oldu ve merak uyandırdı.

2017 yılında Beyaz TV’deki “Yalçın Abi” programında kayıp kişilerin bulunmasına ve birbirleriyle barıştırılmasına yardım ettikten sonra, hızlı bir kararla programı sonlandıran ve Bodrum’a taşınan Çakır, “Programı bitirdim çünkü ben bittim” diyerek televizyon dünyasına veda etti. 2018 yılında ise fotoğrafçılık üzerine deneyimlerini paylaşmak için kendi internet sitesini açtı.

Şimdilerde 62 yaşında olan ve hayranlarını yeni görüntüsüyle şaşırtan Yalçın Çakır’ın aldığı fazla kiloları ve beyazlayan, dökülen saçları, hayranlarını oldukça şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu