Televizyon

Yalı Çapkını 51. bölüm 2. fragmanı: Suna ve Abidin’in kaçışı, Kaya’nın intikam arayışı!

Star TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını, bu hafta da nefesleri bir kez daha kesiyor. OGM Pictures’ın yürüdüğü ve Leyla Uslu Oter ile Ekin Akçay’ın senaryosunu muhteşem bir şekilde yazdığı bu popüler dizi, izleyiciyi her hafta ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Nefis bir kadro ile karşınıza çıkan bu dizi, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ ve Şerif Sezer gibi bilindik ve başarılı oyuncuları izleyicisi ile buluşturuyor. Dizinin son yayınlanan bölümüyle, izleyiciyi yine ekran başına kilitlemeyi başardı.

Yeni bölümün merakla beklenmesi üzerine, sunulan geri sayım heyecanı katbekat arttırdı. Beklenmedik bir anda yayınlanan Yalı Çapkını’nın 51. bölüm ikinci fragmanında neler olacağına dair ipuçları paylaşıldı.

Dizinin gelecek bölümünde, Suna’nın Seyran’ı ziyarete gidecek olması işleri karıştırıyor. Seyran, Suna’ya artık onu hayatından çıkaracağını belirtiyor. Suna, Abidin ve Ferit, Seyran’ı babasının yanından kaçırmaya karar veriyorlar. Suna ve Abidin arasında gelişen durumlar, izleyicinin aklını karıştıracak gibi.

Tüm bu olanlar sonrasında Kaya’nın tepkisi merak konusu oldu. Peki Kaya bu durum karşısında ne yapacak?

Yalı Çapkını 51. Bölüm 2. Fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu