Televizyon

Yargı dizisi reytinglerinde beklenmedik bir düşüş yaşadı ve tahtını kaybetti

24 Aralık 2023 Pazar günü, televizyon ekranları birbirinden çeşitli diziler, filmler ve haber bültenleri ile doldu. Reyting savaşında iddialı yapımlar birbirleriyle yarıştı ve zirveye ulaşan programlar izleyicilerle buluştu. Günün en çok izlenen yapımları ve haber bültenleri, seyircilerle buluşarak heyecan dolu bir gün geçirdi. İddialı yapımların reyting savaşı sona erdi. İşte zirvenin sahibi…

Her günün ardından merakla beklenen Total, AB ve ABC reyting sıralamaları belli oluyor. Özellikle dün geceki TV programları ve dizilerin hangilerinin öne çıktığı izleyicilerin büyük ilgisini çekiyor. Ancak dikkat çekenlerden biri, beklenmedik bir düşüş yaşayan Yargı dizisi oldu.

24 Aralık Pazar günü ki reyting sonuçlarına göre Total’de Teşkilat zirveyi zorlarken, Kirli Sepeti’ni ve Yargı’yı geride bıraktı. AB’de ise Yargı bir adım öne çıktı ve Masterchef Türkiye All Star ile Teşkilat’ı geride bıraktı. Ancak 20+ABC1 listesinde de ilk sırayı Teşkilat alırken, ikinci sırayı Yargı ve üçüncü sırayı Kirli Sepeti aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu