Televizyon

Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu yeni girenler kimler?

Meşhur yapım firmalarından önde gelen Med Yapım’ ın yapmış olduğu Yasak Elma adlı dizi ekranlardaki yerini korumaktadır. Bu sezonunda ise dizi birçok zararlı dönem geçiren projede bir fazlaca yeni oyuncu eklenirken birçok oyuncu ise çıkışını verdi. İşte yeni gelenlen ve kadrodan ayrılanlar…

Yasak Elma Adlı Diziye Katılan Yeni Oyuncular

Erdal Özyağcılar

Son olarak ekranlara Şampiyon adlı dizi ile katılan ve Yaman Hünaltay karakteri canlandıran meşhur oyuncu, 1948 senesinde Bursa’ da dünyaya gelmiştir ve kendisi 72 yaşındadır. Yabancı Damat adlı dizi ile kendini tanıtan oyuncu Erdal Özyağcılar kariyerinin dönüm noktasını bizimkiler adlı projede yaşadı. Erdal Özyağcılar 76 kilodu ve 1, 75 uzunuğundadır. Usta oyuncu kendisi benzer biçimde oyuncu olan Güzin Özyağcılar ile evliliğini sürdürmektedir.

Ufuk Kaplan

İzleyicinin aklında Aşk-ı Memnu dizisinde oynadığı Katya karakteri ile kalan Ufuk Kaplan, 1972 senesinde Ekim ayının 1’ inde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üstüne eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezinde alan oyuncu aslen Yalovalıdır ve son olarak oynadığı dizi Payitath Abdülhamid(Ester) adlı dizidir.

Haktan Zavlak

2001 senesinde gözlerini İstanbul’ da dünyaya açan Haktan Zavklak 19 yaşındadır. Hâlâ oyunculuk eğitimleri alan Zavlak, 65 kilodur ve 1,78 uzunluğundadır. Oyuncunun ilk ekranlara gelişi ise Bir Aile Hakiyasi ile olmuştur ve bu izide Birkan Sokullu’ nun gençlik yıllarını canlandırmıştır. Hande Aytar ajansa kayıtlı olan oyuncu bir fazlaca reklam projesinde de yer almıştır.

Selin Çiğerci

Aslına bakarsak sosyal medya fenomenlerinden önde gelen Selin ciğerci 4’ üncü dönem itibari ile ekibe sürpriz bir isim olarak eklenecek. Selin Ciğerci’ nin gündelik hayatta öteki oyuncular olan Eda Ece ve Şevval Sam ile dost olduğuda bilinmektedir. 1984 senesinde Nisan ayının 4’ ünde doğan Çiğerci’ nin aslolan adı Bebek Okan’ dır lakin Ciğerci güzel duyu amaliyat ile cinsiyet değiştirmiştir.

Can Nergis

Oyuncunun malum son performansı Arka Sokaklar ve Tatlı İntikam adlı dizilerde yer almıştır ve şimdi Yasak Elma’ nın yeni sezonunda ekranlara gelecektir. Gözlerini 1985 senesinde İstanbul’ da açan oyuncu, Her Şeye Karşın(2011) adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Bulunmuş olduğu Anne adlı dizi ile ise bir tek Türkiye’ de tanınan değil, dünyanın büyük bir kesminde malum bir oyuncu haline gelmiştir. 82 kilo ve 1, 93 uzunluğunda olan Can Nergis; Yasak Elma dizisinde varlıklı bir iş adamını canlandıracaktır.

Faruk Barman

Dünyaya 1981 senesinde İstabul’ da katılan oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım bölümünden mezun olmuştur. Kendisi 2020 sensi itibari ile 39 yaşındadır ve son olarak Kızım adlı projede Murat karakterine hayat vermiştir.

İncilay Şahin

Önceden öncelerinde Elvada Derken ve Çiçek Taksi dizilerinde oyunculuk performansı sergilemiştir. 1961 senesinde gözlerini Kayseri’ de açan İncilay Şahin 2020 itibari ile 59 yaşındadır. Yasak Elma’ da ise Döne karakterini canlandıracaktır; Döne, Halit’ in komşusudur. Meraklı bir kişiliği vardır ve çevre tarafınca sevilmektedir. Halit batar etmiştir ve bundan dolayı şoförünün evine taşınmıştır. Döne’ de oradadır.

Erdem Şanlı

Oyuncunun malum son olarak performansı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Dinçer karakteridir. 2018 senesinde gösterime giren Avlu adlı projede Oğuz’ un gençliğine hayat vermiştir. 1996 senesinde İstanbul’ da gözlerini açan Erdem Şanlı 2020 itibari ile 24 yaşındadır. Oyuncunun ilk ekranlara gelişi ise Vatanım Sensin adlı dizi ile olmuştur. Yasak Elma’ da ise Lila’ nın eski sevgilisi olan Aksel adlı karakteri canlandıracaktır ve 69. Bölümün kadrosunda konuk oyuncu olarak bulunacak.

Cavit Çetin Güner

1986 senesinde Şubat ayının 21’ inde hayata İstanbul’ da katılan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Son olarak ekranlara geldiği dizi ise Diriliş: Ertuğrul adlı projede canlandırdığı Doğan Bey ile olmuştur. Mehmetçik Küt’ül Amere(2018) adlı projede de performans sergileyen oyuncu bol miktarda beğeni almıştır ve ilk dizisi Hayat Bilgisi adlı beğenilen yapımdır.

Yasak Elma’ da Hilmi adlı karakter ile yer alacak olan oyuncu adını Leyla(adını değiştirmeden öncesinde Ayşe) adlı oyuncunun eski eşidir.

Ahmet Kaynak

1978 senesinde gözlerini açan Ahmet Kaynak, 2020 itibari ile 41 yaşındadır. Düşler ve Gerçekler adlı projede ilk oyunculuk performansını sergileyen Kaynak önceden sonrasında Beş Kardeş , Kırık Kalpler Bankası adlı dizilerde oyunculuk sergilemiştir. Oyununcun malum son olarak projesi ise Servet adlı dizidir lakin dizi istenilen izlenmeye gelemeyerek tutmamıştır.

Aylin Veziroğlu

1997 senesinde Kocaelin’ de gözlerini açan oyuncu 2020 itibari ile 22 yaşındadır ve kendisi bir tiyatro oyuncusudur. Hâlâ Tiyatro Kasabası adlı ekipte tiyatro emekleri yapmaktadır. Oyuncunun Yasak Elma’ dan ilkin bulunmuş olduğu bir takım yoktur kısaca bu onun ilk ekran deneyimi olacak. Yasak Elma’ da canlandıracağı karakter ise Selin’ dir.

Tuvana Türkay

1990 senesinde Ekim ayının 3’ ünde dünyaya gelmiştir ve kendisi 2020 itibari ile 29 yaşındadır. Rizeli olan oyuncunun üniversite eğitimi Beykent Üniversitesi Radya ve Tv bölümde tamamlamıştır. Deli Gönül(2017) aldı projede oynayan oyuncu bir fazlaca dizisever tarafınca beğenilmiştir sonrasında ise yine 2017 senesinin içinde Kızlarım İçin adlı projede Kumru karakterini canlandırmıştır. Lakin oyuncunun oynadığı son diziler tutulmayınca son iki senedir televizyonlarda doğru muntazam görülmemiştir.

Oyuncu Yasak Elma adlı projede ise zorla evlendilirken kaçan ve İstanbul’ a gelip emek verme hayatına atılan bir karı olarak diziye girecek. Kaya, Leyla’ yı görünce ona yardım edecek ve Leyla’ ya aşık olacaktır.

Inanç Casablanca

23 yaşlarında olan güzel model Fas doğumludur. Türkiye’ ye katılan güzel model oyuncu olmak istemiştir ve kariyerini ona nazaran şekillendirmek için modelliğe adım atmıştır ve dünya birincisi olmuştur. 1. 75 uzunluğunda olan güzelin ilk dizisi ise Yasak Elma’ dır.

Işıl Dayıoğlu

Dünyaya 1963 senesinde katılan oyuncu 56 yaşlarının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden başarıya ulaşmış olarak mezun olan oyuncu; Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza ve Aliye benzer biçimde meşhur dizilerde yer almıştır ve malum son olarak oyunculuğunu Yürekli ve Güzel’ de sergilemiştir.Oyuncunun malum performanslarından biri Yürekli ve Güzel adlı projede Reyhan adlı hizmetçi karakterdir. Önceden sonrasında ise Aliye adlı projede canlandırdığı Süheyla ile dikkatleri üstüne çekmiştir.

Işık Dayıoğlu’ nun oynayacağı karakter ise Tülin’ dir ve kendisi şirket çalışanıdır ve bir muhbirdir. Tülin, Nadir karakterinin Kaya’ nın evladı bulunduğunu ortaya çıkartacak.

Nesrin Cavadzade

1982 senesinde Azerbeycan’ da gözlerini açan Nesrin Cavadzade 2020 itibari ile 37 yaşındadır. Lise döneminde tiyatro üstüne dersler alan Nesrin, oynadığı Türkmen Düğünü tiyatro oyununda sergilediği performans ile bir çok kişiyi mest etmiştir ve sonrasında tv yaşamına adım atmıştır. Yersiz Yurtsuz adlı yapım ile ekranlara yer almaya başlamış olan Nesrin’ in son olarak malum oyunculuk performansı ise Çanakkale Yüzyıllık Mühür ile Kış Güneşi adlı diziler ve Bizim Öykü(2018) adlı yapımda canlandırdığı Tülay karakteri ile olmuştur.

Güzel oyuncunun canlandıracağı karakter ise Şahika olacak ve Şahika, Halit’ in yeni sevgilisidir. Halit ile Yıldız’ ın içinde olanlara Nadir’ in peşinden şimdi ise tüm dengeleri alt üst edecek olan Şahika girecektir.

Cansu Melis Karakuş

1991 senesinde hayata katılan oyuncunun malum performansı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı projede canlandırdığı Meltem karakteridir. Ek olarak Cansu Melis Karakuş, Best Model Of Turkey’ de birincilik kazanmıştır.

Canlandıracağı karakter ise Elif’ tir ve Elif, Alihan’ ın arkadaşıdır fakat Alihan’ a karşı aşk hissetmektedir.

Onur Mahir

28 yaşlarında tiyatro oyunculuğu yapmakta olan Onur Mahir, oyunculuk üstüne eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezinde almıştır. Tiyatrolarda oynamak olan oyuncu Kertenkele adlı dizinin bir bölümünde oynamıştır. İlk uzun deneyimi ise Yasak Elma ile olacak.

Onur Mahir Yasak Elma’ da Kuzey’ i canlandıyor. Kuzey, Lila’ nın sevilmiş olduğu beydir lakin Lila ile aralarındaki aşkı kimse desteklememektedir.

 

Yaren Örneksiz

67 kilo olan oyuncu 1, 60 uzunluğundadır ve kendisi Aydın Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Belinay Sandıkçı

Belinay Sandıkçı’ nın oynadığı ilk yapım Vodafone reklamıdır ve önceden sonrasında Fox TV’ nin Yasak Elma adlı dizisinde iştirak etmiştir. No10Studios üstünden oyunculuk derslerini tamamlayan oyuncu başrol olabilir.

Belinaya Sandıkçı dila karakterine canlandıracak ve Dila, Dündar’ ın kız kardeşidir, Dündar’ ın başına bol miktarda bela açacaktır.

Bena Kekliker

Yarıştığı Survivor 2017’ de sergilediği oyunlar ile çokca sevilen Bena ek olarak Göz6 adlı programda hanımefendiler içinde birinci olmuştur. Yasak Elma setinde gözükünce basının sorularına “Oyuncu ekibine girmeye geldim” dedi.

Tolga Sala

Son olarak Çukur adlı projede Cemil karakterine hayat vermiş olan oyuncunun kariyerinin dönüm noktası Diriliş: Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Hamza Alp karakteri ile olmuştur. 1989 senesinin Temmuz ayında dünyaya gözlerini açan oyuncu 30 yaşlarının içindedir. Yer Gök Aşk ve Kızıl Elma ise Diriliş’ in haricinde kariyerinde alacağı en önem verilen projelerdir.

Tolga Sala Yasak Elma adlı projede Kurban karakterine canlandıracak ve Kurban karakteri Dündar’ ın çocukluğundan beri arkadaşıdır. İkili kardeş gibidir.

Erdem Kaynarca

Bir Deli Rüzgar adlı projede sergilediği oyunculukla kendinden bahsettirmeyi başarmış olan 26 yaşındaki oyuncu Fox TV ile tekrardan sevenleri karşısına yer almaya hazırlanmakta. Bir Deli Rüzgar’ da performansı fazlaca iyi olan oyuncu diziyi kurtaramamıştır ve dizi erken finale gitmiştir. Erdem ise bu sefer risk almak istememektedir bunun için Türkiye kanalının en beğenilen dizilerinden önde gelen Yasak Elma ekibine giriş yapmıştır.

Yasak Elma adlı projede Dündar karakterine hayat verecektir ve Zeynep ile ilişki yaşamasıo beklenmektedir.

Zeynep Bastık

1991 senesinde Nisan ayının 5’ inde gözlerini açan oyuncu 53 kilo ağırlığındadır. Kendisi hem vokalisttir hem de oyunculuk yapmaktadır. Kendisi Yasak Elma’ da İrem’ i canlandıracak.

Yeliz Şar

1977 senesinde Almanya’ da dünyaya gelmiştir ve kendisi 41 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun malum ilk performansı ise Samanyolu TV ile olmuştur. Peşinden ise sevilmiş olan yaz dizisi Dürüye’ nin Güğümleri adlı projede Nimet karakterini canlandırmıştır. İşler Güçler adlı projede ise Yeliz Şar’ ın tanınmasında büyük rol oynamıştır. Kendisi 2013 senesinden beri Tolga Güleç ile evlidir.

Yeliz Şar’ ın oynayacağı karakter ise Defne’ dir ve Defne, Halit Arhgun’ un eski karılarından biridir.

Ebru Şahin

1994 senesinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Kendisi İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun malum ilk performansı ise Kara Para Aşk(2016) adlı yapım ile olmuştur. Kendisi fazlaca güzel bir sporcudur ve oyunculuk yeteneğide bulunmaktadır. Bunun için oyuncu olmayı seçmiştir. Oyuncunun oynadığı öteki yapımlar ise Türk film sektörünün en önde katılan yapımlarından önde gelen Babam ve Oğlum adlı filmimizde yer almıştır ve sergilediği performans ile izleyiciyi etkilemeyi başarmıştır. Savaşçı dizisinde de oynayan oyuncu son olarak İstanbullu Gelin adlı projede Burcu karakterini canlandırmıştır.

Yasak Elma Adlı Diziden Ayrılanlar

Sulh Kılıç

1978 senesinde Şubat ayının 21’ inde dünyaya gelmiştir ve kendisi şuan 41 yaşlarının içindedir. Malatya’ da hayata katılan oyuncu İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ nden mezun olmuştur. Bir süre ABD’ da yaşamış olan oyuncu, Adını Feriha Koydum adlı dizi ile sevenler tarafınca tanınmıştır. 2014 senesinde Güllerin Savaşı adlı projede Ömer karakterine canlandıracak olan oyuncu Türkiye’ nin sevilen başrol oyuncularından birisi olmuştur ve son olarak performansı Evlat Kokusu adlı dizi olmuştur.

Kerim Karakterini Canlandıran Gökhan Alkan

Alkan, 1987 senesinde İstanbul’ da gözlerini hayata açmıştır ve 2020 itibari ile 33 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Yiğit Karakterini Canlandıran Doğaç Yıldız

1991 senesinde İstanbul’ da hayata katılan Doğaç Yıldız 28 yaşındadır. Ceren Aydın ile ilişkisi olan oyuncunun malum ilk tanındığı performans ise İki Aile adlı projede hayat verdiği Efe karakteri ile olmuştur.

Buse Buçe Kahraman

1996 senesinde İstanbul’ da dünyaya gel oyuncu 23 yaşındadır. Kendisi Dokuz Eylül Üniversitesinde Oyunculuk üstüne dersler almıştır. İlk oyunculuk deneyimi ise Çarpışma(2019) adlı projede canlandırdığı Meltem karakteri ile olmuştur.

Hakan Karahan

Önceden öncesinde Kadın adlı projede canlandırdığı Nezir karakteri ile Fox TV ekranlarına katılan Kılıç şimdi ise Yasak Elma dizisinde Ender Kılıç adlı karakteri oynamak için oyuncu ekibine katıldı. 1960 senesinde İstanbul’ da gözlerini açan oyuncu 2020 itibari ile 58 yaşındadır. Hakan Karağan film yapımcısı ve oyunculuk haricinde seraristlikte yapmaktadır ayrıyetten de bankacıdır. Oyuncu Miami Üniversitesinde İşletme üstüne master yapmıştır. Hakan Karahan, Candan Erçetin ile ilişki yaşamaktadır ve Sağır Oda dizisini kendisi yazmıştır. Narsist Filmin sahibi olan oyuncu son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştır.

Ege Kökenli Yasak Elma’ dan 3’ üncü dönem ayrıldı

Kalp Atışı adlı projede Bahar karakteriyle sergilediği performans ile seyirciye kendini beğendirmiştir. 1993 senesinde gözlerini İstanbul’ da açmıştır. 2011 senesinde ilk kez Yahşi Albeni adlı dizi ile oyunculuk deneyimi yaşayan güzel ve yetenekli oyuncu sonrasında Çalıkuşu adlı projede yer almıştır. Amine Gülşen ile Tolgahan Sayışman’ ın da oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinde oynayan Ege Kökenli tamamen tanınmıştır. Oldukça meydana çıkışı ise Güneşin Kızları adlı yapımla olmuştur.

Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci

Yasak Elma adlı projede hayat verdiği Zeynep karakteri Onur Tuna ile evliliğe ilk adımını atmıştır. İlişkileri yoluna girince ise senaristler artık hikayelerinin bittiğine karar vermiştir. Sevda Erginci ile beraber Alihan karakterine canlandıracak olan

Onur Tuna’

da kadrodan çıkartılmıştır.

Hakan’ ı oynayan Ahmet Kayakesen

1988 senesinde İzmir’ de dünyaya gelmiştir. Devamlı bir oyuncu olmak isteyen Kayakesen, okulu biter bitmez setlere giderdi ve set çalışanı olarak sektöre girmeyi başardı. Minik projelerde yer almaya başlamış olan oyuncu ufaktan ufaktan kabiliyetini kanıtlama etmeyi başardı ve ilk ciddi deneyimi Deli Dersane 3 ile beraber oldu. Erkeğimin Ailesi adlı projede de Fatih karakterine canlandıracak olan oyuncu bu görevi yardımıyla tüm Türkiye’ de tanındı. Önceden sonrasında ise Kertenkele: Tekrardan Doğuş’ ta Murat komiseri canlandırdı.

Fatih karakterini canlandıran Sinan Eroğlu

1987 senesinde Amsterdam’ da gözlerini açan oyuncunun son olarak malum performansı Evli ve Öfkeli(Türkiye’ de) adlı dizidir. Şimdilerde ise Hollanda’ da yeni projelerde yer verilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu