Televizyon

Yasak Elma dizisi Selin karakteri kimdir?

Pazartesi akşamları Fox tv’nin beğenilen dizisi Yasak Elma’ya katılan yeni oyuncu Selin hakkında tüm bilinenler. Yasak Elma dizisinde yeni katılan ve Selin karakterini canlandıracak olan güzel ve yetenekli oyuncu diziye niçin ve hangi karakteri canlandırmak için geldiği akıllardaki yeni sual.Diziye Selin karakteri ile katılan oyuncunun gerçek adı Aylin Veziroğlu’dur.

Genç ve güzel ve yetenekli oyuncu projede Selin karakteri ile ekran karşısına çıkacak. Üniversite eğitimini çok iyi şekilde oyunculuk üstüne alan Aylin Veziroğlu bunun yanında tiyatro eğitimi de alarak sahnelere ne kadar merak bulunduğunu belirtmiştir. Tiyatro kasabası oyunculuk merkezinde eğitim alan güzel ve yetenekli oyuncu başarı göstermiş bir durumda oyunculuğa devam etmesi onu yasak elma dizisinde Selin karakteri olarak gelmesine kadar gitmiştir. Yasak Elma dizisinde Selin görevi ile karşımıza çıkacak olan oyuncu önceden hiçbir projede oynamadığı ortaya çıktı. Bundan dolayı hakkında çok azca şey bilinmektedir.

Yasak Elma dizisinde yeni oyuncu Aylin Veziroğlu

Dizideki canlandıracağı Selin karakteri iyi mi biri? Güzel ve yetenekli oyuncu Selin karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Selin karakteri hakikaten yansıtabilecek mi? Oyuncu hemen hemen yeni olduğundan hakkında birçok eksiklik bulunmaktadır ve bu eksikler zaman içinde dizilerde ve filmlerde karşımıza çıktıkça tamamlanacaktır.

Aylin Veziroğlu 1997 Kocaeli doğumlu. Ailesi de kendisi şeklinde tiyatroya çok meraklı ve tiyatronun içinden gelmiştir. Aylin Veziroğlu Kocaelinde bulunan Tabib Odasında eğitim almış ve Tiyatro Kasabası oyuncularından biri olmuştur. Önceden güzel ve yetenekli oyuncu Sevgili Doktor isminde tiyatro oyununda başarı göstermiş bir durumda oynamış ve her insanın takdirini toplamıştır. Artık vizyonun yeni bir oyuncusu olarak aramızda kalmaya devam edecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu