Televizyon

Yemin Dizisi Narin Gözlerinin Gördüğünü Ne Zaman Söyleyecek?

Yemin Narin’in Gözleri Görüyor mu?

Yemin dizisinin 3. Sezonunda kemal ile narin’in artık birlikteliklerini görmek isteyen izleyiciler Kumru’nun ablasına yaptıklarına ise üzülmektedir. Hepimiz Kumru’yu sevmemektedir ve diziden çıkmasına sıcak bakmaktadır. Senelerdir annesini görmeyen Kumru ile anası birlikte Narin’in evine giderler ve Narin’in yaşamı anası Münevver Hanım ve kız kardeşi Kumru’nun gelmesiyle beraber kötüleşir. Kemal’le evlilik planları açıklayan Narin Kemal’le evlenemez sebebi ise evlenecekleri gün Kumru’nun gelinliği giyip fotoğraf çekmesidir.

Yemin Narin Gözlerinin Gördüğünü Ne Zaman Söyleyecek?

Gelinliği ile ablasına yakalanmaktan korkan Narin Kemal ile telefonda konuşan Kumru, gelinliğindeki dekoratif boncukları koparıp yere düşüyor. Onu görmeyen Narin, üstüne basar ve merdivenlerden düşer. Düşme etkisiyle sinirleri ziyan olan Narin’in gözleri görmez. Doktorlar ameliyatla bile tedavi edilemeyeceğini söylüyor. Kemal Narin’i bir an bile yalnız bırakmaz. Anası Münevver Hanım gözlerini kızı Narin’e vermeye hazırdır. Münevver Hanım onu ​​organ mafyası ameliyatında Kemal ile kurtaracaktır.

Narin Kemal’in kendisi için yaptıklarının arkasından hayatta kalmaya kararlıdır fakat Kumru çoktan ablasının yerini almıştır. Narin yerine Kemal’in eşi olmak ve bu lüks yaşamı yaşamak isteyen Kumru Narin’in yerine iş yemeğine gider ve bu yemekle tüm yalanlar başlamış olur. Kemal bundan hoşlanmasa da bu yalana ortak olur ve bir süre devam etmek zorunda kalır fakat sonrasında Kemal iş ortaklığına son verir ve bu yalana son verecektir. Ama Kumru yerinde durmayarak denek üyeleri ile görüşmeye devam edecektir. Ablası Narin’i 275. bölümde Kumru olarak tanıtmış olacak fakat sonrasında Narin’in gözleri görecek şeklinde olur. Acaba Narin’in gözleri tekrardan görecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu