Teknoloji

Yeni Dizi Kübra’nın İlk Tanıtım Videosu, Çağatay Ulusoy Tarafından Yayınlandı.

Dizi, Afşin Kum’un Kübra isimli romanından uyarlandı. Dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan yapıyor ve 18 Ocak 2023’te Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.

Kübra isimli Roman, bir imalat atölyesinde çalışan Gökhan Şahinoğlu’nun hikayesini anlatıyor. Hem gerilim hem de felsefi unsurlar içeren roman, okuyucular tarafından beğenilmiş ve birçok ödül almıştır.

Dizi ise mahallesinin sevilen, saygılı ve inançlı bir genci olarak bilinen Gökhan’ın hikayesini konu alıyor. Gökhan, sanal bir arkadaşlık grubunda kendisine eş arayan Kübra adlı kullanıcı ile tanışır. Kübra, ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında bilgiler vererek onu uyarmaktadır. İkili arasındaki mesajlaşma zamanla, Gökhan’ın seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir yolculuğa dönüşür. Bu yolculukta Gökhan’ın arkasında duranlar kadar karşısında duranlar da vardır.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın İlk Tanıtım Videosu
Yayınlandı.

Dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Gökhan karakterini canlandırmaktadır. Ulusoy, daha önce Netflix’in ilk
Türk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’da başrol oynamıştır. Ulusoy, Kübra dizisi için şöyle demiştir: “Kübra, benim için çok özel bir proje. Hem karakterim hem de hikaye çok farklı ve ilgi çekici. Dizide, gerçeklik ve hayal arasındaki ince çizgiyi sorgulayacağız. Umarım izleyiciler de bizim kadar heyecanlanır ve keyif alır.”

Dizinin diğer oyuncuları arasında Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahsen Eroğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler yer almaktadır. Aslıhan Malbora, Gökhan’ın hayatının aşkı olan Zeynep karakterini oynamaktadır. Nazan Kesal, Gökhan’ın annesi olan Şerife karakterini oynamaktadır. Ahsen Eroğlu, Gökhan’ın sanal arkadaşlık grubundaki en yakın arkadaşı olan Ceren karakterini oynamaktadır. Ahmet Mümtaz Taylan ise, Gökhan’ın yolculuğunda önemli bir rol oynayan gizemli bir adam olan Hoca karakterini oynamaktadır. Dizi, 18 Ocak 2023’te Netflix’te yayınlanmaya başlayacaktır. Dizi, 10 bölümden oluşmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu