Televizyon

Yeni Hayat dizisinin tekrar bölümleri ne zaman?

Yeni Hayat dizisinin yeniden bölümleri ne vakit, hangi gün ve saat kaçta? Yeni Hayat dizisi 3 Eylül Perşembe’den itibaren 1. Bölümüyle beraber Kanal D ekranında gösterime girdi. Sevilen dizinin yeni kısmı sonrasında izleyemeyenler ve tekrardan seyretmek isteyen sevenler için yeniden bölümleri gösterilecektir.

Karga Seven Pictures yapımcılığında gösterim hayatına başlamış olan Yeni Hayat dizisinde başrolleri Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk paylaşmaktadır. Yeni Hayat dizisi yeni bölümleri sonrasında hafta süresince tekrarları gösterilecektir.

Yeni Hayat Dizisi Yine bölümleri Hangi Gün ve Hangi Saatte

3 Eylül Perşembe günü 20:00 Yeni Bölüm

3 Eylül Perşembe günü 22:45 Yine Bölüm

5 Eylül Cumartesi günü 13:30 Yine Bölüm

6 Eylül Pazar günü 13:00 Yine Bölüm

Yeni Hayat Dizisi Konusu; Yeni Hayat dizisi ilk bölümüyle seyircilerin beğenilerini kazanmış görünüyor. Yeni Hayat dizisinde Yüzbaşı Adem hususi harekat mesleğinden ayrılmıştır, eşi Nevin ve kızı Ece ile beraber rahat bir hayat sürdürmektedir. Adem ailesinin geçimini karşılamak için yeni bir iş bulur. Timur’un genç eşi Yaseminin korumalığını üstlenmiştir. Nevin bundan sonrasında ailesinin maddi sorun çekmeyeceğini düşünür iken ailesinin yaşamının tamamıyla değişeceğini bilmemektedir.

İlk başta Yasemin ve Adem birbirlerinden nefret etseler de sürekli yan yana olacakları için vakit içinde bu nefret aşka dönüşecektir. Yasemin ve Adem’in aşkları imkansızdır. Beraber olduklarında bir taraftan yuvaları dağılacak öteki taraftan ise kuvvetli bir insanın düşmanı olacaklardır. Yasemin ve Adem ise bu aşkı istemeseler de bu aşka karşı çıkamazlar ve aşkları üstün basar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu