Televizyon

Yeni oyuncu Kızılcık Şerbeti’ne katılacak: Ömer ve Kıvılcım’ın aşk hikayesi değişecek

Gold Film’in her Cuma Show TV’de merakla izlenen dizisi “Kızılcık Şerbeti “nde heyecan verici gelişmeler yaşanmak üzere. Zeynep Gür ve Melis Civelek imzalı sürükleyici hikayesiyle izleyicinin gözdesi olan diziye yeni bir karakterin katılmasının heyecanı daha da artırması bekleniyor. Yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği başarılı proje, yeni bir karakterin eklenmesiyle daha da hareketlenecek.

Sevilen dizinin hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyor. Sevilen karakterler Ömer ve Kıvılcım’ın ilişkisi etrafında gelişen heyecan, yeni bir karakterin eklenmesiyle yeni bir yön alacak.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, sevilen dizinin kadrosuna katılacak yeni karakter Görkem, ortalığı karıştıracak. Ömer ve Kıvılcım’ın aşk hikayesi tarihe karışacak.

Bu ilgi çekici yeni karakteri “Kısmet”, “Baba”, “Lise Devriyesi” ve “Sevgili Geçmiş” gibi birçok başarılı yapımda rol alan yetenekli oyuncu Özge Özacar canlandıracak. Dizideki Görkem karakteri Ömer’in hayatına yeni bir boyut katacak.

Özge Özacar kimdir?

Özge Özacar 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Oyunculuk kariyeri için Chubbuck, Le Coq ve Meisner oyunculuk teknikleri eğitimleri ile kendini donatmıştır. Bu yıl Bursa Bülbülü filminde Arzu karakteriyle beyaz perdede yer aldı. İngilizce ve Fransızca da bilen Özacar, Mayıs ayında Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıda boy gösterdi.

Özge Özacar’ın Dizileri:
– Tatlı Küçük Yalancılar (2015) – Müge
– The Buzzkill (2016) – Zeynep
– Lise Devriyesi (2017) – Meltem
– Meryem (2017-2018) – Naz Sargun
– Sevgili Geçmiş (2019) – Azra Yılmaz
– Kefaret (2020-2021) – Meltem Serez
– Baba (2022) – Cansu
– Kısmet (2023- ) Melike (Fox TV)

Özge Özacar’ın Filmleri:
– Hababam Sınıfı Yeniden (2019) – Didem

Özge Azacar’ın Dijital Projeleri:
– Seyyar (2021) – Çiğdem (puhutv)
– Hayaller ve Hayatlar (2022-) – Mehveş (beIN CONNECT)
– Bursa Bülbülü (2023) Desire (Disney+)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu