Televizyon

Yeni Sihirli Annem dizisi ne zaman başlayacak?

Bir devrin oldukça izlenen ve bilhassa 90’larda dünyaya gelecek olan kişiler tarafınca oldukca beğenilen Sihirli Annem dizisiyle ilgili güzel haber verildi. Gösterime giren onlarca kısmı ile zamanında reyting rekorları kıran Sihirli Annem dizisinin tekrardan tv ekranlarına döneceği ifade edildi.

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, bir döneme damgasını vuran Sihirli Annem dizisinin tekrardan çekilecek. Ilıcalı’nın minik kızı Melisa’nın Sihirli Annem dizisini oldukca sevdiğini ve diziyi önceden oldukca seyretmek istediği için sahibi olduğu Exxen dijital medya platformunda diziye yönelik bir projeyi tekrardan hayata geçireceği bildirildi. Acun Ilıcalı Exxen isminde uygulamayı, Türkiye’de milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix’e rakip olarak ortaya koymuştu. Görünüşe bakılırsa Sihirli Annem dizisi de bu platform kapsamında yayınlanmaya başlamış olacak.

Öteki taraftan geçmişte gösterime giren Büyülü Annem dizisinin oyuncu kadrosunda oynayan oyuncular, Acun Medya tarafınca kendilerine bu şekilde bir diziyle ilgili teklif yapılmadığını ifade ettiler. Geçtiğimiz senelerde gösterime giren Büyülü Annem dizisinin oyuncu kadrosunda, İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Jennifer Boyner, Buğra Özmüldür, Jess Molho, Zuhal Topal, Suat Sungur, Gül Onat, Zeynep Özkaya, Nevra Serezli, Gizem Itimat, Damla Ersubaşı yer alıyordu.

Sihirli Annem Yeni Oyuncuları

Eski dizi oyuncularının diziden haberlerinin olmadığının öğrenilmesi sonrasında gözler projede oynayacak olan yeni oyunculara çevrildi. Elde edilmiş bilgilere bakılırsa projede Betüş karakterini Açelya Topaloğlu, Sadık karakterini Emre Altuğ, Dudu karakterini Nergis Kumbasar ve Periliçe karakterini ise Lale Başar canlandıracak. Oyuncu ekibiyle ilgili çalışmaların devam etmiş olduğu biliniyor. Sevilen dizinin yeni oyuncuları belli oldukça sitemiz üstünden öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu