Televizyon

Your Honor dizisinin konusu nedir?

ABD’da gösterime giren ‘Your Honor’ İsrail dizisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kabahat türündeki dizi toplam 10 bölümden oluşuyor. Sevilen dizinin haklarını satın almak için yarışa giren yapım şirketleri harekete geçti. Edinilen bilgilere nazaran ‘Savaşçı’ dizisinin de yapımcısı Limon Film ‘Hâkim’ dizisi için hususi projeler sundu. Limon Film’in dizinin almasına ve yayınlama amacı iddialarına nazaran diziye çok projenin talip olduğu görülüyor.

 ‘Your Honor’ ‘Hâkim’ dizisinin konusu?

Tanınmış bir hâkimin erişkinlik çağındaki oğlunun kaza yapması ile hayatlarının değişmesini anlatmaktadır. Hâkimin oğlu değişik bir gence otomobil ile vurarak kaçmasının arkasından ölen genç için yargıç hâkimin oğlunu polise gitmesini ister. Süreç içinde mevzunun içinde mafyaların girmesi ile derinleşen dizi aslen ağlatısal kabahat ve gizemli türündedir.

Sevilen dizinin şu an için hangi kanalda yayınlanacağı hakkında daha bilgiye yer verilmemiştir. Sevilen dizinin hazırlıkları sürmeye devam ederken Hâkim adlı dizi için birçok kanal dizinin izini sürer.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu