Televizyon

Zümrüdüanka dizisi Niyazi Çavuş karakteri kimdir?

Fox TV kanalında gösterime giren ve sevenler tarafınca beğenilen yapımlardan biri olarak karşımıza çıkan Zümrüdüanka dizisinde oldukça dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Niyazi Çavuş olarak görülüyor.

Ceren Yılmaz’ın Zümrüt karakterini canlandırdığı Zümrüdüanka dizisinde Serhat’ın annesine neler olduğu tüm gizemiyle çözülmeyi bekleyen bir sır olarak bekliyor. Hepimiz tarafınca açıklama bekleyen bu büyük sırrın en önem verilen rollerinden birisi Abbas’ın şoförü Niyazi Çavuş’tur. Senelerdir konağın çalışanlarından önde gelen Niyazi Çavuş ilerleyen süreçte bildiklerini bir koz olarak kullanacaktır. Bildiklerini Serhat’a söylemek ile tehdit eden Niyazi hem para hem de makam istemiştir.

Niyazi Çavuş Kimdir?

Zümrüdüanka dizisinde Niyazi Çavuş karakterine Korkmaz Arslan hayat vermektedir. Korkmaz Arslan 1983 senesinde dünyaya gelmiştir. Önceden çocukken ailesi Almanya’ya taşınan ve burada oyunculuk üstüne eğitimler alan başarıya ulaşmış oyuncu oldukça fazla değişik tiyatro oyununda yer almıştır. Sonrasında Kertenkele dizisi ile ekranlara katılan başarıya ulaşmış oyuncu aşağıdaki bölümde oynayan yapımlarda da bulunmuştur.

Yorum Yok
Cut
My Sweet Pepper Land
In Wonderland Bahar
Sands Kralı
Dördüncü Güç
Bir Gecede
Mogadişu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu