Televizyon

Zümrüdüanka dizisi Saniye karakteri gerçekte kimdir?

Fox TV kanalında başlamış olan Zümrüdüanka dizisinin en sevilen oyuncularından bir tanesi de Saniye oldu. Projede Saniye karakterini Sebahat Kumaş oynamaktadır. Dizideki Saniye karakteri 25 yaşlarında genç bir hanımdır.

Zümrüdüanka dizisinin başrollerinde Alp Nevruz ve Ceren Yılmaz içeriyor. Dizi her cumartesi akşamı Fox TV kanalında yayınlanıyor. Projede Nevşehir’in kuvvetli ailelerinden Demirkanlar’ın torunun Suriye’de şehit olmasıyla beraber yaşanmış olan değişimler anlatılıyor. Demirkanlar’ın torunu Serhat Suriye’de kent olmuştur ve onun aşkı Zümrüt de bu haberle beraber yıkılmıştır.

Zümrüdüanka dizisinin en sevilen oyuncularından bir tanesi de Saniye oldu. Projede Saniye karakterini Sebahat Kumaş oynamaktadır. Sebahat Kumaş 1989 senenin Aydın’da dünyaya geldi ve Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü tamamladı. Kumaş ilk dizi deneyimini gene Fox TV’de gösterime giren Arka Sıradakiler dizisiyle yaşadı. Önceden sonrasında ise Mükemmel Yüzyıl dizisinde Esma Hatun karakterine hayat verdi.

Sebahat Kumaş bu dizilerin arkasından Karagül, Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol aldı. Meşhur oyuncu son olarak Zümrüdüanka dizisinin oyuncu ekibine katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu