Televizyon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Polat Alemdar dopingi!

Polat Alemdar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Gelecek mi?

Kurtlar Vadisi dizisinden Çakır ve Polat ikilisini tanımayacak kimse yoktur. Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile projede Çakır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, fazlaca iyi bir ikili oldu ve reytingleri alt üst etmişti. Kurtlar Vadisinin gösterim yaşamı son buldu Oktay Kaynarca yeni bir ekiple Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde başrol olarak yer verilmiştir. Yapımcının en fazlaca istediği, bu ikilinin tekrardan bir arada yer almasıydı. Görünen o ki yapımcının imgesel gerçek olacak ve Polat Alemdar diziye konuk olarak gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Polat Alemdar dopingi!

Kurtlar vadisi ile özdeşleşen Necati Şaşmaz, dizi ve magazin dünyasında dizinin tekrardan başlamış olacağı konusunda haberler epey süredir konuşulmakta. Dizi yalnız vatanımızda değil Balkanlar ve Ortadoğu’da da ciddi bir üne kavuşurken Oktay Kaynarca ile samimi arkadaşlıkları olan Necati Şaşmaz, eşkıya dizisinde bir süre rol alacak. Uzun süreden beri televizyonlarda yan yana gelmemiş olan ikilinin fanatikleri bu duruma sevinecek şeklinde duruyor.

Necati Şaşmaz Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde hangi karakter olacak?

Necati Şaşmaz bildiğiniz şeklinde “Kurtlar Vadisi” ve “Kurtlar Vadisi Pusu” dizilerinde gizli saklı devlet adamı olarak oynamış yapmış ve mafya ile devlet içinde önem verilen bir rol oynamıştır. Sırasıyla yeraltı dünyasının isimlerini saf dışı bırakan ve devleti içeriden devirmek isteyenlerle devamlı savaş eden Polat Alemdar, kendisine her durumda yardım eden ve yeraltı hayatına ağır darbeler vuran Çakır’la iyi bir ikili oldu. Devletçi yapısıyla tanınan Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi dizisinin peşinden benzer bir karakterle projede karşımıza çıkacak ve Mafya yerleşimine sahne olan projede gizli saklı devlet adamı olarak masaya oturacak.

Polat Alemdar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Kaç Bölüm Oynayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu ekibine alınacak olan Necati Şaşmaz projede Polat Alemdar karakteri olarak karşımıza çıkacak, projede kaç bölüm oynayacağı tam olarak bilinmemektedir. Ama masada söz sahibi olacağı bölümleri izleyeceğiz ve Hızır Çakırbeyli’yi denetim etmeye devlet tarafınca yetkilendirilmiş ve her şeyi bilen bir insan olarak yumruğuyla masaya vuracak, devletin haklarını ve hukuku bilinmeyen kuvvetlere karşı savunacaktır. Necati Şaşmaz ile aksiyon dolu görüntüler Eşkıya dizisinde bizi bekliyor. Necati Şaşmaz Edho dizisinde kaç bölüm olacağını, hangi bölümde yer alacağını sizlere anlatacağız, bununla ilgili bazı bilgiler olduğunda sitemizde sizleri bilgilendireceğiz.

Polat Alemdar Eşkıya (EDHO) Dizisi Hakkında Yorum ve Görüşler

Uzun süredir televizyonlarda olmayan Necati Şaşmaz’ın Polat Alemdar olarak Eşkıya dizisinde rol oynaması fazlaca iyi bir haber. Pana filminin sahibi Necati Şaşmaz, 2021 senesinde Kurtların Kaos Vadisi dizisi ile gösterilecek olsa da, kim bilir gosteri öncesinde boy göstererek fanatiklerine yine merhaba demek için Eşkıya dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak ve muhtemelen Polat Alemdar 5-6 bölüm projede rol alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu