Televizyon

TV 8 dizisi Kırmızı Oda Hüseyin karakteri gerçekte kimdir?

Baran Can Eraslan Tiyatro, dizi ve beyaz perde da etkin olarak yer verilmiştir. 18 Haziran 1990’da İzmir Konak’ta hayata merhaba dedi. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Kısmı’nden mezun oldu. Bugüne dek III. Derslik İlişkileri, Amerikan Blues, Böcek, Kel Kantocu ve Ders, Seher ve Ali şeklinde dizilerde sahne alan oyuncu, ilk dizi deneyimini Yılanların Öcü dizisinde yaşamıştır.

2016 senesinde Hayat Şarkısı (Arda) dizisiyle, 2018 senesinde Gülizar dizisiyle (Fuat), 2019 senesinde ise Dengi Dengine (Cenk) dizisi ile sevenleri ile buluşmuştur.

“Penny Bank” filmi ve “After Days” adlı kısa film de rol almıştır. Kısa filmleri olan bu genç kabiliyet şu anda Kırmızı Oda dizisinin kadrosunda. “Kırmızı Oda” dizisindeki kekemeliği ve aceleciliği insanların dikkatini çekti. Klinik çalışanı Hüseyin karakterine hayat vermektedir.

Baran Can Eraslan Boyu, Burcu ve Kilosu

Akıcı şekilde İngilizce bilen oyuncumuz eskrim ve ata binmeyi seviyor. Genç oyuncu, oyunculuk kariyerine devam etmek için Black Listt Performance Club’a giriş yaptı. İstanbul’da hayatına devam etmektedir. İkizler burcudur. 1,78 santimetre uzunluğunda ve 68 kilo ağırlığındadır. Aslen İzmir de dünyaya gelmiştir. Sık sık Feysbuk ve Instagram kullanıyor. Resmi Instagram hesabında 5.075 takip edeni bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu