Televizyon

Astrolog Hande Kazanova kimdir?

İnsanların sabah programlarından tanımış olduğu meşhur Astrolog Hande Kazanova, son olarak Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına dahil oldu. Birçok durumda seyircileri bilgilendiren Kazanova, programa renk katmayı başardı.

Astrolog Hande Kazanova kimdir?

1973 İzmir doğumlu olan Hande Kazanova, İstanbul Üniversitesi’nde İktisadi İdari Bilimleri Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Üniversite yıllarında güzellik yarışmasına katılan Kazanova, bu yarışmada üçüncü olmayı başardı. Japonya’da meydana getirilen Miss Intenational adlı yarışmada ülkemizi temsil eden Kazanova, ilk 10’a girmeyi başarmıştır.

TRT İstanbul radyosunda ders almaya başlamış olan Kazanova, kendisini tiyatro alanında geliştirmiştir. VJ’lik kariyerine 2000 senesinde başlamış olan Hande Kazanova, bu sürede astroloji ile ilgilenmeye başladı. Bu durumda uzmanlaşan Kazanova, burç yorumlama ve bilgi konusunda çok başarı göstermiş oldu.

Birçok projede de boy gösteren Hande Kazanova, Mahallenin Muhtarları ile başladığı dizi serüvenine  Cinlerle Periler, Aşkına Eşkıya, Tatlı Hayat, Hanımeli Sokağı, Geniş Aile, Kurtlar Vadisi şeklinde yapımlarla devam etti.

2011 yılından beri evli olan Kazanova’nın eşi Gürcan Yücel’dir. Son olarak Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılan meşhur astrolog, Her Yerde Sen adlı dizinin oyuncu ekibinde de yer verilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu