Televizyon

FOX TV dizisi Sen Çal Kapımı final mi yapıyor?

Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrollerinde oynadığı yaz dizisi Sen Çal Kapımı, sezonun oldukça izlenen dizisi olmayı başardı. Aynı kanalda gösterime giren yaz dizisini geride bırakan yapım, olduğu yüksek reytingler ile zirveye koşuyor. FOX Tv’nin beklentisinin üstünde bir başarıya imza atan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği ise izleyicinin kafasında sual işareti yarattı.

Sen Çal Kapımı yeni sezonda devam edecek mi?

15 Temmuz 2020 tarihinde gösterim hayatına süregelen Sen Çal Kapımı dizisi izleyenler üzerinde çok beğenildi. Başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel’in birbirine oldukca yakıştırılması, sosyal medyada ikili adına fanatik sayfaları açılmasına sebep oldu. Dizi bu kadar yüksek reyting alınca, FOX yönetimi dizileri içinde seçim icra mecburiyetinde bırakıldı. Yeni sezonda Çarşamba günleri ekranlara gelecek olan Öğretmen dizisi başlamış olacak. Böylece Sen Çal Kapımı dizisi gösterim gününü değişiklik yapmak zorunda duracak.

FOX TV dizisi Sen Çal Kapımı final mi yapıyor?

FOX Tv yönetimi mesele yaşamış olduğu ve yüksek maliyete yol açan Savaşçı dizisini yeni sezonda sona erdirme sonucu aldı. 5 senedir gününün birincisi olan dizi yerine önceden başarı göstermiş olabilecek Sen Çal Kapımı dizisi tercih edildi. Sen Çal Kapımı dizisi eylül ayından itibaren Pazar akşamları gösterim hayatına devam edecek. Savaşçı için ise final sonucu verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu