Televizyon

ATV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem karakteri gerçekte kimdir?

ATV kanalının fenomen haline katılan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da yükselişi sürdürdü. Beğenilen dizinin yeni sezonunda oyuncu ekibine yeni adlar dahil edildi. Sevilen dizinin yeni sezonunda dikkat çeken yeni karakterlerden biri de Didem oldu.

ATV dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Didem karakteri gerçekte kimdir?

Bu akşam yeni bölümüyle sevenleri karşısına çıkacak olan projede Hızır ve Alpaslan içinde gerilim devam edecek. Geçen haftaki bölümde Hızır Alpaslan’ı evden kovmuştu. Hızır Reis’in tavrı karşısında geri adım atmayan Alpaslan’ın neler yapacağı merak ediliyor.

Alpaslan intikam isterken yanına Kubilay’ı alır ve Şahin Ağa’dan olduğu fikirle kendisine yeni bir yol çizmeye çalışacak. Öbür taraftan Haşmet ve eşi Emine içinde da gerilim artmaya başladı. Emine eşinin takibe aldırtmış ve eşinin yanında genç bir kızın bulunduğunu öğrenmişti. Haşmet’in tarafındaki kişinin kızı Didem bulunduğunu söylemiş oldu. Her insanın şok olduğu bu sahnede diziye dahil olan Didem karakteri merak konusu olmuştu.

Gizem Arıkan kimdir?

Diziye Didem karakteriyle şok bir giriş açıklayan oyuncu Gizem Arıkan 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu ilk olarak Aşkın 5 Hali adlı filmle kameralar önüne geçmiş ve önceden sonrasında Organik Aşk adlı filmle adını duyurmuştur. Güzel ve yetenekli oyuncu oyunculuğun yanı sıra seslendirme emekleri da yapmaktadır. Arıkan son olarak Yaralı Kuşlar adlı projede yer almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu