Televizyon

FOX TV Dizisi Öğretmen dizisi erken final mi yapıyor?

FOX TV ekranlarının geçen sezona iddialı bir giriş yapmış olan Öğretmen dizisi, salgın sonrasında reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Yeni sezonda Pazar günü yayın hayatına başlayan dizi, yeni sezonda seyirciden beklediği ilgiyi göremeyince erken final kararı aldı.

Öğretmen dizisi neden final yapıyor?

İlk sezonunda Çarşamba günleri yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisi, değişik formatı ve oyuncu ekibiyle dikkatleri üstüne toplamıştı. Salgın sonrasında kalmış olduğu yerden devam eden dizi ilk sezonda olduğu reytingleri ikinci sezonda koruyamadı. 18 Ekim Pazar günü yayın hayatına başlayan son kısmı ile 2.9 total reyting oranı ile adeta dibi gören dizi için kanal ve yapım ekibi final sonucu aldı.

 

Öğretmen dizisinin gösterim günü değiştirilmesine karşın sezonda fazla tutunamadı. Final sebebinin en büyük etkenlerinden biri de dizinin aksiyon sahneleriyle dolu olması ama izleyicinin bu sahneleri bağdaştıramamasından kaynaklanıyor. Birçok sevenleri diziyi anlamadığı için izlemekten vazgeçmiş durumdaydı. Bunun yanında Pazar günü yayın hayatına başlayan Savaşçı dizisinin yerini almış olması da büyük bir etken olarak görülüyor.

Öğretmen dizisi 8 Kasım Pazar günü yayınlanacak dokuzuncu bölümü ile ekran serüvenini tamamlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu