Televizyon

Matrix 4 filminin fragmanı ve ne zaman yayınlanacağı açıklandı

Matrix 4’ün geleceği belirmeye başlamasının sonrasında açıklamalarda bulunan başrol Keanu Reeves filmin ne vakit geleceği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuş oldu. Covid-19 sürecinin Matrix 4’ü etkilemediğini ve belirlenen tarihe vizyonda olacağını belirten Reeves filmin vizyon tarihini 22 Nisan 2022 olarak söyledi.

Matrix 4 filminin fragmanı ve ne zaman yayınlanacağı açıklandı

Bill & Ted serisinin 30 yıl sonrasında yine sinemaseverler ile buluşması filmi olan Bill & TED 3: Face The Music sinema filminde boy gösteren konuşan Keanu Reeves Matrix 4 hakkında önem verilen açıklamalarda bulunmuş oldu.

Salgın sebebi ile çekimlerin ne hızda devam ettiğini ve çekimlere ara verilip verilmeyeceği sorusu üstüne ‘Şov devam etmeli’ açıklamasında bulunmuş oldu. Devam eden açıklamasında ‘Bilirsiniz, bazı etkili ve dikkatle hazırlanmış protokoller var. Film yapım ritmimiz etkilenmedi ya da kesintiye uğramadı. Her insanın bu projeyi sevdiğini düşünüyorum’ diyen Reeves Matrix 4’ün çekimlerinin sekteye uğramadığını söyledi.

19 yıl sonrasında yine bir araya katılan ekibin filmin en güzel hali için canla başla çalıştığının altını çizen Reeves Matrix 4’ün vizyon tarihinin 22 Nisan 2022 olacağını söyledi. Matrix serisinin ilk 3 filminin senaristliğini yazan Lana Wachowski 4. Filmin de senaristliğini üstlenirken bununla birlikte oyuncu kadrosunda Keanu Reeves’in haricinde Carrie-Anne Moss’da bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu