Televizyon

TRT 1 Dizisi Acemi Anneler izleyenlerden nasıl not aldı?

TRT 1 televizyonunda bugün itibariyle yayınlanmaya başlamış olan Acemi Anneler dizisi seyircilerle buluştu. Günlük dizi olarak ekranlara katılan Acemi Anneler dizisinde 4 anne adayının can veren mücadelesi anlatılıyor. Anne olma heyecanı ile başlamış olan serüvenlerinin değişik neticeleri ile samimi bir aile dizisi izleyeceğiz.

TRT 1 Dizisi Acemi Anneler izleyenlerden nasıl not aldı?

İlk bölümüyle ekranlara katılan Acemi Anneler dizisinde genç dizi oyuncularının enerjisi ve tanıdık simalarıyla izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Projede Sevda karakterine can veren veren Ceren Topçu ve eşi Cantuğ Turay’ı geçtiğimiz yıllarda yayın hayatına başlayan Deniz Yıldızı dizisinden tanımaktayız. Önceden ilkin günlük dizi olarak yayın hayatına başlayan Beni Affet, Unutma Beni ve Sevdim Seni Bir Kere dizilerinde rol alan Merve Üçer, Berk Bakioğlı, Tolga Akman, Yağmur Öztürk ve Cansın Yılmaz’ı da bu dizilerden tanıyoruz. Günlük dizilerde seyrettiğimiz bu dizi oyuncularının tek bir projede birleşmesiyle izleyicilerin beğenisini kazanacaktır.

Acemi Anneler dizisi reytingleri

TRT 1 kanalında hafta içi her gün 15.45 de yayınlanacak dizi Esra Erol, Zuhal Topal’la Sofra’da ve Didem Arslan’la Vazgeçme benzer biçimde programlarla aynı saatte yayınlanıyor. Sevilen dizinin rakipleri yiyecek ve yitik bulma programları olsa da bu programları seyretmek istemeyen sevenler, Acemi Anneler’i izlemeyi tercih edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu