Televizyon

ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni katılan oyuncular kimlerdir?

ATV kanalının ve Türkiye’nin oldukça beğenilen dizilerinin arasında olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. Sezonu başladı. Diziye yeni katılan oyuncular da merak edilir oldu. Vizyonun oldukça beğenilen dizilerinin başlangıcında Bir Zamanlar Çukurova dizisi gelmektedir. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezonda birçok yeni oyuncu katıldı. Beğenilen dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 3. Sezonda katılan yeni oyuncular belli oldu. Dizi geçen sezon koronavirüs dolayısıyla erken final ile sezonu noktalamıştı.

ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni katılan oyuncular kimlerdir?

Nazan Kesal (Sevda Çağlayan)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezonda katılan oyunculardan önde gelen Nazan Kesal, projede Sevda Çağlayan karakterini oynamaktadır. Projede İstanbul’da başarı öyküsü çizen ve Adana’ya aşkının peşinden giden bir karakteri canlandıracak.

Furkan Palalı (Fikret Fekeli)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezonda katılan oyunculardan kabul edilen Furkan Palalı, projede Fikret Fekeli karakterini canlandıracak. Kendisi Kerem Alışık’ın oynadığı Ali Rahmet Fekeli karakterinin yeğeni olarak oynayacak.

Esra Dermancıoğlu (Behice Hekimoğlu)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezonda katılan oyunculardan kabul edilen Esra Dermancıoğlu, projede Behice Hekimoğlu karakterini canlandıracak. Behice dizideki Müjgan karakterinin halası olacak. Kendisi projede çok parlak zeka bir karakteri canlandıracak. Devamlı sorgulayan kabul edilen Behici herkesi bıktıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu