Televizyon

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar öldü mü?

ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bahar öldü mü?

Atv kanalında gösterime giren Eşkıya dizisinde Bahar öldü mü? Sevilen dizinin fanatikleri tarafınca açıklama bekleyen bu soruya dizinin tanıtım fragmanı sebep oldu. Sevilen dizinin fragmanında oynayan sahne de Bahar’ın zor anları içeriyor. Bu konu hakkında açıklamamız ihtiyaç duyulan birkaç şey olacak, diziye hemen hemen yeni giren birisinin diziden derhal çıkmasını kimse beklemesin. Bahar karakteri diziden hemen hemen şimdi ayrılmayacaktır sebebi ise dizilerin katıldı periyodunun bitmiş olması ve her insanın dizilerle anlaşmış olması diyebiliriz.

 

Sevilen dizinin fragmanında duyulan tabanca sesleri aslına bakarsak Bahar için sıkılmamıştır. Arka planda başka birisine karşı ateş edilmektedir. Bundan dolayı Pelin Akil’in hayat verdiği Bahar karakteri diziden hemen hemen ayrılmıyor.

Eşkıya (Edho) Bahar (Pelin Akil) Diziden Ayrıldı mı?

Eşkıya Dizisi 6. Sezonun da daima olduğu şeklinde adından sıkça söz ettirmektedir. Sevilen dizinin senaryosunda önem verilen bir yere haiz olan Bahar’ın ölüp ölmediği sıkça sorulmaktadır. Bahar diziden hemen hemen vurulup ayrılmayacak fakat ileride nasıl sonuçlanacağını bilemeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu