Televizyon

FOX TV dizisi Baraj Fulya karakteri gerçekte kimdir?

Fox TV kanalının beğenilen dizisi Baraj izleyicilerin takdirini topladı. Sevilen dizinin değişik konusunun yanı sıra oyuncu ekibi da dikkat çekiyor. Projede Fulya karakteri öne çıkarken, sevenler Fulya karakterini kimin canlandırdığını araştırmaya başladı.

FOX TV dizisi Baraj Fulya karakteri gerçekte kimdir?

Baraj dizisinde Fulya karakterine İrem Tuncer can veren veriyor. Fulya karakteri projede tansiyonu arttıracak oyunculardan biri olacak. Fulya Tarık’ın eski sevgilisidir bununla birlikte şantiye sahibi Kemal’in kız evladıdır.

Sevilen dizinin ilk bölümlerinde Kemal Bey Tarık’ın kızıyla görüşmesi sebebiyle Tarık’ın baraj inşaatına göndermişti. Tarık Baraj inşaatı esnasında Nehir ile yakınlaşırken, Nehir’in de baraja gelmesi durumları içinden çıkılamaz bir hale getirecektir.

İrem Tuncer kimdir?

Projede Fulya karakterine can veren veren İrem Tuncer Müjdat Gezen Sanat Akademisinde eğitim almıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünden de mezun olmuştur. Güzel ve yetenekli oyuncu Mahşer-i Cümbüş ekibinde yer alırken bununla birlikte Karaca reklam sinema filminde boy gösteren yer almıştır.

Güzel ve yetenekli oyuncu ilk kez Baraj dizisiyle tiyatro ve reklam filmlerinin haricinde bir alanda yer alacak. Oyuncu ilk kez dizi setinde bulunsa da ilk performansı çok beğenilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu