Televizyon

Fox TV’de yayınlanan Çocukluk dizisi izlenme raporları

Fox TV’de yayınlanan Çocukluk dizisi izlenme raporları

Çocukluk dizisi ilk bölümden seyircilerde pozitif yönde izlenim bıraktı. Bildiğimiz benzer biçimde çocukluk dizisinin önceki adı Kimsesizler idi. Kimsesizler adı RTÜK tarafınca engellendi ve şikayetler neticesinde değiştirildi. Şimdi ki adı ise Çocukluk olarak değişti fakat vaka örgüsü ve işlenme şekli aynı şekilde devam etmekte. Ama yapımcının açıklamasına bakılırsa Çocukluk dizisini izleyen aileler bu diziden etkilenerek çocuk sahibi olmaya sıcak bakacaklar benzer biçimde duruyor.

Dizi kendilerine aile bulmaya çabalayan evlatları anlatılmaktadır. Yaşadıkları sıkıntılı hayata karşın neşesini kaybetmeyen evlatların öyküsünü özetleyen projede konu oldukça güzel işlenmiş diyebiliriz. Sevilen dizinin reyting sıralaması ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Reyting sıralamasında kaçıncı sırada kendisine yer bulacağı dizinin akıbeti konusunda belirleyici etken olacaktır.

Çocukluk Dizisi İzlendi mi Tutuldu mu?

Çocukluk dizisinin konusu ve çekim mekanı göz önünde bulundurulursa sevenler tarafınca beğenileceği düşünülmektedir. Projede Ali Kaan Çocuk Evi’nin sahibi olan Mahir Boztepe kimsesiz ufaklıklara mutlu aile bulmayı kendisine oynamış edinmiştir. Işyar olan Ayşegül karakteri ise ufaklıklara yardım etmekte ve çocuklar tarafınca çok sevilmektedir.

Önceden ilkin dediğimiz benzer biçimde dizinin konusu ve işleyiş biçimi çok güzel şekilde seyirciye aktarılmıştır. Kimsesiz evlatları özetleyen projede bu evlatların yaşadıkları sorunları ve hayata tutunma çabaları izleyiciyi kendisine çekecektir benzer biçimde duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu