Televizyon

Kanal 7 Dizisi Yemin Semih karakteri gerçek adı nedir ?

Kanal 7 kanalında yayın hayatına başlayan Yemin dizisinin 276.bölümünde İsviçre’den katılan Semih karakteri dahil oldu. Tarhun ailesinin uzun süredir tanımış olduğu Semih, işleri sebebiyle geldiği Türkiye’de Tarhun ailesini ziyaret etmeden dönmek istemez.

Yemin dizisi Semih kimdir?

Diziye yeni dahil olan Semih karakteri, ailece İsviçre’de yaşayan gece yaşamını seven başarılı ve hovarda bir gençtir. Tarhun ailesini senelerdir tanıyan Semih, Reyhan’ın ölümünden sonrasında yakın arkadaşı olan Komut’i aramış ama bir türlü konuşamamışlardır. İşleri sebebiyle İstanbul’a katılan Semih, Tarhun ailesini görmeden gitmek istemez. Bu ziyaretten sonrasında Alaçatı’ya gitmeyi planlayan Semih’in yaşamı Feride’yi görmesiyle değişmiş olur. Feride’ye ilk görüşte aşık olan Semih, Alaçatı’ya gitmekten vazgeçer.

Emre Kerem Ketenci kimdir?

Emre Kerem Ketenci, 30 Mart 1981 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan oyuncu, uzun süre futbolla ilgilenmiştir. Kasımpaşa, Alibeyköy Spor ve Çaykur Rize Spor’da forma giyen oyuncu 1.80 uzunlukta ve 80 kilo ağırlığındadır.

Oyunculuk kariyerine Kuzey Güney dizisiyle süregelen Ketenci önceden sonrasında Arka Sokaklar, Kiraz Mevsimi, Lale Devri, Kiralık Aşk, Siccin 2, Çukur, Yasak Elma, Çocuk ve Kirli Yedili benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu