Televizyon

Kanal D dizisi Gelinim Mutfakta’da Fatih Ürek programdan ayrıldı mı ?

Yeni dönem hazırlıklarını tamamlayan Gelinim Mutfakta adlı yarışma programının 17 Ağustos 2020 tarihinde yeni dönem hayatına başlaması bekleniyordu. Önceden fragmanı da gösterime giren programda beklenmedik durumlar meydana geldi ve program 17 Ağustos tarihinde yayınlanmadı. Programda sunucu olarak bulunan Fatih Ürek ile meydana getirilen anlaşmanın son anda bozulması sonucu programın yayınlanamadığı ortaya çıktı. Bu mevzuyu çözüme kavuşturmak isteyen yetkililer bu yüzden programı ileri bir tarihe erteledi.

Gelinim Mutfakta’da ani bir karar ile Fatih Ürek görevden ayrıldı

BAS yapım tarafınca yapımı üstüne alan Gelinim Mutfakta yarışma programının yeni dönem çekimleri başlamıştı. Süregelen çekimlerde Fatih Ürek ile yaşanılan bir durumdan dolayı çekimlere ara verildiği tahmin ediliyor.

Yaşanılan münakaşa sonrası programdan ayrılmak isteyen Fatih Ürek ile yollarını ayırma sonucu alan BAS yapım, bu durumdan dolayı programın gösterim tarihini erteleme sonucu aldı. Yığın çekimlerine başlanan yarışma programında planda olmayan bu değişiklik ile beraber programa yeni sunucu aranmaya başlandı.

Fatih Ürek yerine Gelinim Mutfakta’yı sunacak yeni sunucular aranıyor

Sette yaşanmış olan olaylardan sonrasında programın sunuculuğundan ayrılan Fatih Ürek yerine yetkililer yeni sunucular aramaya başladı. Fatih Ürek ile programa devam etmek istemeyen yetkililer yeni sunucu ile beraber yeni sezona girmek istiyor. Hemen hemen netleşmiş bir isim bulunmamasından dolayı programın bir süre önceden yayınlanması beklenmiyor.

Gelinim Mutfakta için Fatih Ürek ikna edilebilir mi?

Yaşanılan gerginlik sonrası yarışmayı sunmak istemediğini yetkililere ileten Fatih Ürek, programa devam etmek istemiyor. BAS yapım ile görüşen Ürek, yeni sezonda programı sunmak istemediğini belirtirken, yerine başkasının bulunmasını istedi.

Bu gelişmelerin arkasından yeni sunucu arayışına giren yetkililer, yeni sunucu ile anlaşması halinde yığın çekimler yaptıktan sonrasında programı yayınlamayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu