Televizyon

Nesrin Cavadzade’nin son transparan pozları Instagramı salladı

 

Sevilen ve saygı duyulan isim Nesrin Cavadzade, Instagram’da paylaştığı cesur fotoğraflarla hayranlarını şaşırtmaya ve beğenilerini kazanmaya devam ediyor. Kendine has tarzı ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Nesrin Cavadzade, birçok dizi ve sinemada rol alarak hatırı sayılır bir üne sahip olmuştur.

Nesrin Cavadzadenin son transparan pozlari Instagrami salladigpt3
Büyüleyici güzelliğiyle de adından sıkça söz ettiren Cavadzade, sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Halihazırda Instagram’da 3.3 milyon takipçisi bulunan yetenekli sanatçı, yaptığı her paylaşımla büyük beğeni kazanıyor.

1703033520 5 Nesrin Cavadzadenin son transparan pozlari Instagrami salladigpt3
30 Temmuz 1982’de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de dünyaya gelen Nesrin Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitimini tamamladı. Şu anda, FOX TV’de yayınlanan Şahane Hayatım dizisinde Melissa Özsoy karakterini canlandırıyor.

1703033520 326 Nesrin Cavadzadenin son transparan pozlari Instagrami salladigpt3
Son zamanlarda katıldığı bir etkinlikte Nesrin Cavadzade‘nin giydiği transparan elbise ve verdiği cesur poz dikkat çekti. İddialı pozunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Cavadzade, takipçilerinin tam beğenisini topladı.

1703033520 839 Nesrin Cavadzadenin son transparan pozlari Instagrami salladigpt3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu