Televizyon

Netflix Dizisi La Révolution 2. Sezon | 9. bölüm ne zaman?

GundemLab.com – Netflix 2020 yılında yapılmış dizilerinden önde gelen dizi, yayınlandığı ilk günlerden beri Top10’a girmeyi başardı. İzleyicilerin ilgisini çeken dizinin daha 1 sezonu gösterildi. İzleyiciler yeni sezonun ne vakit geleceğini merak ediyor. Peki, La Revolution 2. sezonu ne vakit? konusu ne? oyuncuları kim? La Revolution 9. bölüm ne zaman? La Revolution fragman izle. Detaylar haberimizin devamında…

Netflix La Revolution konusu ne?

La Révolution, Doudou Masta, Julien Sarazin ve Ian Turiak’ın başrollerini paylaşmış olduğu, Netflix için hazırlanan 2020 Fransız doğaüstü drama dizisidir. 1787.  Dizi bir virüsü konu almıştır. Virüsün yıkıcı tesirleri vardır: enfekte olmuş soylular “ufak insanlara” saldırarak yerleşik hiyerarşiyi alt üst eder. İsyan yayılır ve Fransız Devrimi’nin başlangıcıdır.

La Revolution oyuncuları / Cast

Amir El Kacem [fr] : Joseph Ignace Guillotin
Marilou Aussilloux – Elise de Montargis
Doudou Masta – Oka
Amélia Lacquemant – Madeleine
Lionel Erdogan [fr] – Albert Guillotin
Julien Frison [fr] – Donatien de Montargis
Coline Béal [fr] – Ophélie
Isabel Aimé González-Sola – Katell
Laurent Lucas – Charles de Montargis
Dimitri Storoge [fr] – Edmond de Pérouse
Gaia Weiss – Marianne

Netflix La Revolution yeni sezon, yeni bölüm ne zaman

La Révolution’ın ilk sezonu Netflix’e yeni geldi ve sevenler Fransız Devrimi’nin tekrardan keşfedilen tarihini kendileri için görmek istiyorlardı.
Bu, bir Mavi Kan virüsü aristokratları ele geçirdiğinde, bayağı insanları istemsizce öldürmeye başladıkları için, yüreksizler için bir takım değil.
Hayranlar şimdiye kadar dizinin tadını çıkardı ve bir çok, Cadılar Bayramı döneminde izlemeye değer bir korku dizisi bulunduğunu söylemiş oldu.

Bir fanatik şöyleki dedi: “Bu yüzden, bu yeni Netflix programı hakkaten garip ve Fransız devriminin büyüleyici bir halde tekrardan anlatıldığını iddia ediyorum.
“Bu, Aristokrat zombileri içeren korkulu bir versiyon. Cadılar Bayramı zamanında kim böyle bir durum seyretmek istemez ki? İzleyeceğimi biliyorum ve yaptım.
“Bir akşam tüm şovu art arda izledim ve şimdi ikinci sezonu bekleyemiyorum.”
Oldukça fazla yandaş ilk sezona bağlandıklarını söylemiş oldu, bu yüzden yeterince beğeniyle ikinci sezon için yeşil ışık yakılacağına dair ümit var.
Koronavirüs salgını ve devamlı değişen engellemeler sebebiyle ikinci sezonun ne vakit başlayacağına dair bir gösterge yok, ama hayranlar şanslılarsa ikinci sezonun 2022’nin başlarında geleceğini umabilirler.

La Revolution fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu