Televizyon

Show TV dizisi Kuzey Yıldızı 38. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

24 Ekim Cumartesi akşamı Show Tv ekranında Kuzey Yıldızı 37. son kısmı gösterildi. Süreç Film yapımcılığında hazırlanan {komedi} aşk dizimizin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturmaktadır. Bu akşam yayın hayatına başlayan 37.son bölüm sonrası Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı gösterildi mi? derhal merak edildi. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaşmış olduğu Kuzey Yıldızı bizlere hem karadenizi hem de karadeniz insanını tüm güzellikleri ile sunmaya devam ediyor. Haberimizde yayın hayatına başlayan son bölümde neler olmuştu, bu akşam neler oldu ve 38. yeni bölümde neler olacak? sizler için hazırladık. İşte Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı gösterildi mi?

Kuzey Yıldızı Son Bölümde Neler Oldu? 

Haberimize ilk olarak yayın hayatına başlayan son bölümde neler olmuştu hatırlayarak başlamış olalım. Yayın hayatına başlayan son bölümde Kuzey’in gizli saklı düşmanı Bulut Yıldız’ı Kuzey’den ayırmak için elinden geleni yapmıştı. Yıldız’ı sevdiklerine zarar vermekle tehdit eden gizli saklı düşman Bulut, kendisine zarar verecek ve başkası yapmış oldu diyecek kadar ileri gitmişti. Bulut yetmezmiş benzer biçimde bir de Erdinç ile karşılaşan Kuzey, ona da ilk tanıştığı anda kafa attı. Kuzey ile Yıldız’ı birleştirmeye çalışan Sefer’in ise vurulmuş olduğu an ise herkesi üzdü. Bu akşam yayın hayatına başlayan bölümde ise Kuzey ve Sefer bu gizli saklı düşmanı bulmak için ellerinden geleni yaparken Yıldız’ın Kuzey’i öpmesi özlem bitiyor mu? dedirtti. Hafızasını kaybeden Yaşar’ın ise bir tek Kuzey ve Yıldız’ı hatırlaması ise dikkat çekici oldu. Yıldız Bulut’un iyi mi biri bulunduğunu ve amacının ne işe yaradığını Kuzey’in haklı bulunduğunu anlamış oldu.Kuzey Yıldız’a evlenme teklif etti. Peki 38. bölümde neler olacak?

blank

Show TV dizisi Kuzey Yıldızı 38. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Kuzey Yıldızı dizisinin 31 Ekim Cumartesi akşamı Show Tv’de yayınlanacak 38. yeni bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı. Kuzey Yıldızı 38. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burada paylaşıyor olacağız.

Kuzey Yıldızı Son bölüm Fragmanı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu