Televizyon

Show TV dizisi Şeref Sözü reytingleri nasıl izlendi mi?

4 Ekim Çarşamba tarihinde Show TV vesilesiyle sevenler ile buluşacak olan Şeref Sözü dizisinin senaristliğini Eda Tezcan yapmaktadır, yönetmenlik koltuğunda ise Cevdet Mercan oturmaktadır. Projede karakterleri canlandıracak olan oyuncular ise Tolgahan Sayışman, Hülya Darcan, Sude Güler, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Toprak Sağlam, Ümit Kurt, Mert Yavuzcan, Bülent Düzgünoğlu, Nazlı Çetin, Hülya Şen, Begüm Alınca, Sıla Korkmaz şeklinde oyuncular oynamaktadır.

Show TV dizisi Şeref Sözü reytingleri nasıl izlendi mi?

Sevilen dizinin ekranlara gelme günü ise Çarşamba günleri olarak belirlendi. Çarşamba günleri ise şu şekilde bir bakıldığında dizi için çok sıkıntılı olacak şeklinde görülüyor. Bu sebeple ATV ekranlarına her Çarşamba günü katılan Müessese Osman, Kanal D’ de gösterime giren Sadakatsiz ve FOX TV ekranlarına katılan Sen Çal Kapımı şeklinde diziler sevenler tarafınca sevilmiş ve çoktan kendisine bir kitle toplamıştır. Şeref Sözü dizisinin bir öteki savaş edecekleri de TV8’ de gösterime giren Doğduğun Ev Kaderindir ve TRT 1’ de yayınlanmakta olan Benim Adım Melek şeklinde dizilerde mevcut.

Kısaca Şeref Sözünün pek tutunamayacağı şeklinde bir görüş oluşmuş bulunmakta, dizinin izlenme oranlarının düşük olacağı düşünülmekte öte taraftan Sadakatsiz’ de izlenmez olarak görülüyordu fakat bol miktarda sevenleri kitlesine ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu