Televizyon

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı hangi oyuncular rol alıyor?

Masumlar Apartmanı adlı TRT’nin yeni dönem dizisinin çekim hazırlıkları tamamlandı ve çekime başlandı. Kadrosunda bir oldukça meşhur oyuncuyu bulunduran dizi TRT’nin sansasyonel bir yapımı olmayı planlıyor. Çekimleri yeni süregelen dizinin ekranlara ne süre geleceği hemen hemen belli değil. Gösterime giren fragmanının arkasından net bir tarih verilmesi planlanıyor. Camdaki Kız adlı roman okuyucunun oldukça hoşuna gitmiş önceden sonrasında yapımcılar romanı uyarlanıp Doğduğun Ev Kaderin’ dir adlı diziyi seyircilerle buluşturmuştu. Şimdi ise Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’ nun bir başka romanı , Madalyonun İçi romanıyla yola çıkıp Masumlar Apartmanı’ da izleyicinin beğenisine sunulmak amacıyla uyarlandı.

Masumlar Apartmanı ne hakkında:

Han, Gülben ve Safiye üç kardeştir ve hasta babaları ile birlikte yaşamaktadır. Gülben ve Safiye, Han’a oranla önceden anti sosyaldir. Gülben ve Safiye takıntılıdır ve bu yüzden hiçbir süre dış dünya ile irtibata geçmezler bu yüzden dışarıdaki can veren hakkında pek detayları yoktur fakat kız kardeşlerinin aksine Han’ın o şekilde bir derdi yoktur. Bu yüzden aile üyeleri ile dış dünyanın arasındaki tek köprü Han’dır. Bu durum Han’ın sırtına oldukça ağır bir yük haline gelmiş, Han hasta babasının ve asosyal kardeşlerinin gereksinimlerini karşılamak için çalışmak zorunda kalmıştır. Han bu sıkıntılı yaşamın dengesini düzende tutarken ansızın dengesi bozulacaktır. İnci ile karşılaşan Han’ın varlığını bile unutmuş olduğu duyguları geri döner ve gönlünü kaptırır. Bu aşk Derenoğlu ailesinin kabusu olacaktır. İnci’nin de daireye gelmesiyle bir çok şey iyice sarpa saracaktır.

TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı hangi oyuncular rol alıyor?

Birkan Sokullu: Han Derenoğlu

Eski bir basketbolcu olan oyuncu Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kendisi 80 kilodur ve 1.87 boyundadır. Can veren Şarkısı adlı projede yıldızı parlayan oyuncu Ya İstiklal Ya Ölüm ve Bir Aile Hikayesi ile adını önceden fazla duyurmuştur. Maltepe Üniversitesi Radyo ve Tv kısmı mezunu Sokullu ilk eşiyle olan evliliği güzel ve yetenekli oyuncu Aslı Enver iledir ama ikili içinde yaşananlar sonrasında ayrılmışlardır. Kendisi şuan Berrak Tüzünataç ile birliktedir.

Ezgi Mola: Safiye

Oldukca beğenilen oyuncu Ezgi Mola 29 Mart 1983 senesinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Kendisi 58 kilodur ve 1.63 boyundadır. BKM Film de edinim kazanmış ve bu deneyimlemesi oldukça hoşuna gitmiştir. Jet Sosyete dizisinde yer alınan oyuncu Organize İşler serisinde bol miktarda fanatik tarafınca beğenilmiş ve oyuncunun Celal ile Ceren sinema filminde boy gösteren olduğu rol oldukça beğenilmiştir. Kendisi Müjdat Gezen mezun olmuştur. Şuanda oyuncu Mustafa Aksakallı ile evli.

Merve Dizdar: Gülben

Merve Dizdar 25 Haziran 1986 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyuncu 54 kilodur ve 1.67 boyundadır. Oyuncu Dizdar Kertenkele ve Vatanım sensin dizilerinde bulunmuş olduğu performans sevenler tarafınca beğenilmiştir. Eltilerin Savaşı adlı yapımda da oynayan oyuncu iyice ünlenmiştir. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde tiyatro branşında eğitim alan güzel ve yetenekli oyuncu bir oldukça ilde de gösterilere çıkmıştır. Merve Dizdar şuan Gürhan Altundaşar’la evlidir.

Farah Zeynep Abdullah: İnci

Güzel ve yetenekli oyuncu Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi 56 kilodur ve 1.60 boyundadır. Kendisi İngiltere’de oyunculuk eğitimi almış ve  O şekilde Bir Geçer Vakit Ki dizisinde Aylin karakteri ile tanınmıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu Mükemmel Yüzyıl Kösem, Kurt Seyit ve Şura dizilerinde başrol olarak yer almış son olarak Gülizar adlı projede ve Bizim İçin Şampiyon sinema filminde boy gösteren yer almıştır. Meşhur Oyuncu şuan  Youtube fenomeni ve sanatçı Reynman ile ilişkisi vardır.

Uğur Uzunel:

1 Ocak 1988 senesinde İzmir’de gözlerini açmıştır. Oyuncu 1.80 uzunlukta ve 74 kilo ağırlığındadır. Oyuncu İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde aktörlük eğitimi almıştır. İlişki yaşamı ise bilinmiyor.

Esra Ruşen:

1983 senesinde Kars’ta dünyaya gelmiştir. 1.68 uzunlukta ve 58 kilodur. İsmini duyuramayan Esra Ruşen Arka Sokaklar dizisi ile kariyerinin ilk adımını atmış ve Kurtlar Vadisi Pusu, Vatanım sensin benzer biçimde dizilerle kariyerine devam etmiştir. Malum bir ilişkisi yoktur.

Serkan Altunorak:

1976 senesinde Ankara’da gözlerini açmıştır. Serkan Altunorak 74 kilodur ve 1. 82 boyundadır. Evli ve Öfkeli adlı projede oynadığı Tarık karakteri ile ünlenmiştir. Oyuncu Cebimde ki Yabancı ve Yedi Yüz isminde intenet platformu dizisinde rol almıştır. Hacettepe Üniversitesinde ve önceden sonrasında ABD’da aktörlük eğitimi almıştır.

Mert Asutay:Haluk

Ezgi Asaroğlu:

Güzel ve yetenekli oyuncu 18 Haziran 1987 İstanbul’da gözlerini açmıştır. Ezgi Asaroğlu 165 santimetre boyundadır ve 55 kilodur. Oyunculuk kariyerinin haricinde güzel ve yetenekli oyuncu modellikte yapmaktadır. Kendisi İstabul Üniversitesinde Antropoli bölümünden mezun olmuş oyunculuk eğitimlerini ise ayrıyeten almıştır. Asaroğlu’nun oyunculuk performansı Hatırla Sevgili ve Menekşe ile Halil adlı dizilerde beğenilmiş. Cansel Elçin ve Ushan Çakır ile ilişkisi olmuştur.

Enes Demirkapı:Emre

1997’de İstanbul’da gözlerini açmıştır. 74 kilodur ve 1.82 boyundadır. Mega Star Tarkan’ın kliplerinde oynayan genç oyuncu Gülperi dizisindeki karakteri Gökhan ile ünlenmiştir.

Açelya Devrim Yılhan

2 Eylül 1985’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Açelya Devrim Yılhan 1.67 boyundadır ve 56 kilodur. Şevkat Yerimdar adlı projede fırtınalar estiren oyuncu Leyla İle Mecnun adlı projede adını duyurmuştur. Kendisi Bilkent Üniversitesi Tiyatrodan mezun olmuş ve hemen hemen öğrenciyken Unutma Beni ve Deniz Yıldızı benzer biçimde yapımlarda oynamıştır.

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk, Masumlar Apartmanı dizisinde rol alacak. Caner Cindoruk, Merve Dizdar’ın oynadığı dizinin ekibine katıldı. Uzun süredir kadın dizisinde Sarp olarak çok iyi olan Caner Cindoruk, Masumlar Apartmanı dizisinde yeni sezonda rol alacak. 17 Nisan 1980 Adana doğumlu Caner Cindoruk geçen süre Show Tv’de gösterime giren Zemheri dizisinde Ertan karakterini canlandırmıştır. Caner Cindoruk Can veren Apartmanı dizisinde hangi oyuncunun oynayacağı belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Alper Hücum eden

Alper Hücum eden, 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Turizm Kısmına katıldı oldu, ama ikinci yılda oyunculuğa geçti. Turgut Özakman’ın Fehim Paşa Konağı’nda Yusuf rolünü oynadı. Burak’ın Bir Dilim Aşk’taki görevi ilk dizi projesiydi. 2005 senesinde Yeditepe Üniversitesi Drama Kısmı’nde çalıştı. Alper Attacker Instagram hesabı https://www.instagram.com/alpersaldiran/

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisinde geçti. Haberlere bakılırsa OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve Davet Lostuvalı’nın yönetmenliğini yapmış olduğu yeni dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun işinden uyarlanacak ve Sen Anlat Karadeniz’de oynayan  güzel ve yetenekli oyuncu İrem Helvacıoğlu ile röportaj ve imza attı. İrem Helvacıoğlu yakında çekim icra için Masumlar Apartmanı’na gidecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu