Televizyon

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun yeni gelen oyuncular kim?

TRT 1 kanalının beğenilen {komedi} dizisi Tövbeler Olsun yeni sezonda da televizyonlarda yer alacak. Sevilen dizinin yeni süre emek harcamaları devam ederken, oyuncu kadrosunda bazı değişimler olacak. Sevilen dizinin sevenleri yeni sezonda hangi oyuncularında projede yer alacağını merak ediyor.

Beğenilen {komedi} dizisinin kadrosunda {Güven Kıraç}, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur benzer biçimde başarı göstermiş adlar yer alıyordu. Sevilen dizinin yeni sezonunda bu isimlere yeni kişilerin eklenmesi umut ediliyor.

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun yeni gelen oyuncular kim?

Aydan Koptur

Sevilen dizinin yeni sezonunda oyuncu ekibine katılan ilk isim Aydan Koptur oldu. Projede Sena karakterine can veren verecek olan Koptur, 25 Mayısıs 1990 doğumludur. Başarıya ulaşmış oyuncu İstanbul Üniversitesi’nde Bale eğitimi almıştır. Koptur, oyunculuk kariyerinde Çocuklar Duymasın, Mükemmel Yüzyıl, Dayan Yüreğim ve Seviyor Sevmiyor adı dizilerde yer almıştır. Başarıya ulaşmış oyuncu 168 santimetre uzunluğunda ve 52 kilodur.

{Güven Kıraç}

{Güven Kıraç} 5 Nisan 1960 İstanbul doğumludur. Tiyatro sektöründe oyuncu olup Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro Kısmı mezun olmuştur. 1990’lı yıllardan itibaren sayısız gösteride oynayan {Güven Kıraç} ({Güven Kıraç}), ilk olarak 1997 senesinde “Dostlar Pasajı” dizisiyle televizyonda boy göstermiştir. Sayısız dizi ve filmimizde rol alan {Güven Kıraç}, son olarak Cuma günü TRT kanalında gösterime giren Payitaht Abdülhamid dizisinde Vambery rolünü oynadı.

Merve Erdoğan

Oyuncu Merve Erdoğan 1991 senesinde Niğde’de dünyaya gelmiştir. Bücür Cadı dizisinin başrol oyuncusuydu. Hususi Moda Akademisi Tiyatro Kısmı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonrasında Kadir Özgü Üniversitesi Tiyatro Kısmı’nde okudu. Üsküdar Müzik Deneği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Sadri Alışık Tiyatrosu’nda okudu.

Mert Carim

1986 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Tiyatro oyuncusu olarak hizmet verirken bununla beraber drama müziği ve film müzikleri yapmış oldu

Naz Çağla Irmak

Bu genç ve güzel ve yetenekli oyuncu 1997 senesinde Ankara’da hayata merhaba dedi. Kendisi ve anası ilk olarak Bizim Evin Halleri dizisinde rol aldı. ATV’de gösterime giren “Kırgın Çiçekler” dizisindeki yazgı karakteri ile ünlenmiştir.

Mert Denizmen

Mert Denizmen 1986 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Kısmı mezun olmuştur. 2017 senesinde Vatanım Sensin, Koca Koca Yalanlar, Bizim İçin Şampiyon, Sesinde Aşk Var, Öldürme Süsü ve Hababam Sınıfı Yaz Oyunları dizilerinde yer almıştır.

Batuhan Aydar

Batuhan Aydar, 1990 senesinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. Genç başarılı oyuncu Batuhan Aydar, Açık Öğretim Kamu Yönetimi mezun olmuştur. Yalaza, Ötesiz İnsanlar, Can veren Sevince Güzel dizilerinde yer almıştır.

Duru Baykal

2010 doğumlu olan çocuk oyuncu Duru Baykal Kartal Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaktadır. Hande Aytar oyunculuk ajansına kayıtlıdır.

Cansu Kurgun

Namzet’in sekreteri olan Jale karakterini canlandıran Cansu Kurgun. 1990 doğumlu oyuncu Hacettepe oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Yeter, İki Dünya Içinde dizisinde yer aldı.

Kerem Muslugil

Kerem Muslugil, Namzet Horanta’nın şoförüdür. Namzet Horanta, sürücüye fazlaca para ödememek için emmi oğlunu tuttu. Kazım Horanta kelimelerini açıkça belli eden gerçek bir Anadolu insanı.

Ozan Ergüçlü

Ozan Ergüçlü Tövbeler Olsun dizisinde Can karakterine can veren veriyor. Can Buğra’nın en yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. Oyun konsolunda beraber saatlerce zaman harcarlar. Buğra’nın Aylin’e olan aşkını, yalanlarını, sırrını hepsini bilir.

Tolga Canbeyli

Tolga Canbeyli, “Tövbeler Olsun” dizisinde Kadir rolünü canlandırıyor. Kadir Osman’ın kuyumcu dükkanında çalışıyor. Destek olmasına karşın ağırlığı ve tembelliği sebebiyle sık sık ustası Osman’dan azar işitir.

Semiha Bezek

Oyuncu Semiha Bezek 1993 doğumludur ve projede Demet’i oynamaktadır. Ekol Drama ve 7 sanat Akademi de oyunculuk eğitimi aldı. Kadir özgü Üniversitesi Konservatuarı’ndan mezun oldu.

Parla Şenol

Tövbeler Olsun dizisinde katılan oyuncu Sena’nın anası

Diziye yeni katılan adların yanı sıra dizinin oyuncu ekibini da koruması umut ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu