Televizyon

TV8 dizisi Kırmızı Oda konusu ve oyuncu kadrosu

2020 Survivor finali arkasından Acun Ilıcalı tarafınca TV8 ekranlarına gelecek diziyi duyurmuştu. Geçtiğimiz gün Masterchief arkasından seyircisi ile buluşmuştu. Çokça beğenildi ve sosyal medyayı adeta salladı. Sevilen dizinin konusu ise önceden öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir ve İstanbullu Gelin şeklinde uyarlama yapımları kazandıran Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu‘ nun bir başka romanı “Madalyonun içi: Bir Psikiyatrin Not Defteri” adlı kitabından uyarlandı.

Kırmızı Oda dizisinin konusu:

Sevilen dizinin konusu ise ruhsal tedavi için başvuran hastaların hikayelerini bizlere özetleyen projede birden fazla hikâye görmemiz mümkün ki daha ilk bölümünde bizi içine çeken iki hikâyeye şahit olduk. Sevilen dizinin ileriki zamanlarda birçok hastanın davranış ve duygu çözümlemesini yaparken kendimizden birçok parçada bulacağız.

Kırmızı Oda gelecek bölümler:

İlk kısmı 4 Eylül Cuma günü ekranlara katılan dizinin ikinci bölümünün 11 Eylül’ de geleceği düşünülüyor. İkinci bölümün başlığı ise “insan kalbi nereye aitse orada olmak ister.” Önceden oldukça Cemal ile Nesrin’ in konusunda Cemal’ in davranışları altında yatan sırlara odaklanacak şeklinde gözüküyor.

Kırmızı Oda oyuncu ekibi:

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ ın yapmış olduğu projede yönetmen olarak görevi Cem Karcı Üstüne alıyor. Kitabın içeriğini senaryoya uyarlayan ise Banu Kiremitçi Bozkurt’ tur. Sevilen dizinin ise birçok değişik insanoğlunun geçmişini ve öyküsünü anlatacağı için bol miktarda konuk oyuncu bulunacak. Sevilen dizinin kemik ekibi ise:

TV8 dizisi Kırmızı Oda konusu ve oyuncu kadrosu

Binnur Kaya, Burak Neşeli, Halit Sarı, Kültür Şahin, Tülin Itina, Baran Erarslan, Sezin Bozacı ve Meriç Aral var. İlk bölümde konuk oyuncular olarak ise, Evrim Alasya, Hande Doğandemir ve Salih Bademci’yi gördük… Projede öteki hikayeler işlendikçe yeni adları görmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu