Televizyon

ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Oyuncuları kimler?

ATV kanalının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da aynı gün ve saatinde yayınlanmaya devam ediyor. Raci Şaşmaz yapımcılığında yayın hayatına başlayan EDHO dizisinin senaristliğini Bahadır Özdener ve Berna Aruz yapıyor. Aksiyon ve dram türünde yayın hayatına başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunda ekibine yeni oyuncular aldı. Diziye yeni dahil olan her oyuncu, masanın dengesini altüst ediyor. Eşkıya Hükümdar Olmaz yeni oyuncuları ve rollerini sizler için araştırdık. İşte detaylar.

edho

EDHO Yeni Sezonda Dikkat Çeken Oyuncular

ATV televizyonunun reytingleri alt üst eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, beş  sezondur gösterdiği yüksek reyting başarısını altıncı sezonda da garantilemek isteyerek ekibine birçok meşhur oyuncuyu ekledi. Pelin Akil, Engin Benli, Muhammed Cangören, Ünal Silver şeklinde başarıya ulaşmış adları ekibine alan projede kartlar tekrardan dağıtılacak şeklinde görünüyor.

engin benli

Engin Benli ( Yaman)

23 Şubat  1970 İzmir’de dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. Kanıt, Poyraz Karayel, Savaşçı şeklinde oldukça fazla projede rol aldı. Ek olarak bir oldukca beyaz perde sinema filminde boy gösteren de oynadı. Yeni sezonda ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olması imkansız dizisinde Yaman karakteri ile  Çakırbeyliler’in karşısında yer alacak.

pelin akil

Pelin Akil (Bahar)

17 Nisan 1986 İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. Arka Sıradakiler, Kurt Kanunu, Suskunlar şeklinde oldukça fazla önem verilen projede yer aldı ve adını duyurmayı başardı. Pelin Akil yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Bahar karakteri ile  ekranlara gelecek.

edho yeni oyuncu

Muhammed Cangören (Yaman Korkmaz’ın Babası)

1951 senesinde Afganistan’da dünyaya geldi. Bu güne kadar bir oldukca dizi ve filmimizde rol alan Muhammed Cangören, son olarak Çukur dizisinde Afgan Feyzullah olarak ekranlara geldi. Muhammed Cangören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Yaman’ın babası olarak rol alacak.

edho yeni oyuncu

Ünal Silver(İdris)

16 Temmuz 1948 İstanbul doğumlu oyuncu, Mükemmel Yüzyıl, Poyraz Karayel, Yalancı Yarim şeklinde oldukça fazla projede rol almasının yanında oldukça fazla tiyatro oyunu ve beyaz perde sinema filminde boy gösteren de yer aldı. Ünal Silver, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İdris karakteri ile ekranlara gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu